What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Formum gözükmüyor neden ?

  Asked by Alperen on July 25, 2012 at 07:23 PM

  Merhaba , 

   

  haxkolik@yahoo.com.tr adına açtığım form sitemde gözükmüyor . Sebebi nedir acaba ? formun bana vermiş oldugu kod aşağıda . yardımcı olursanız sevinirim. şuana kadar gayet iyi kullanıyordum forumu.

  kod : <script type="text/javascript" src="//form.jotformeu.com/jsform/22052221532336"></script>

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on July 25, 2012 at 08:02 PM

  Merhaba Alperen Bey,

  Öncelikle, JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yukarıda belirtmiş olduğunuz formu yaratırken, sistemde guest /misafir kullanıcı olarak, hesap yaratmadan sitenize yüklemişsiniz. Bu yüzden formunuz overlimit, yani size tanınan aylık gönderi limitini aştığı için gelecek ayın 1ine kadar engellenmiş. Misafir kullanıcılar aylık 20 gönderi ile limitlendirilmiştir.

  Yapmanız gereken şey ise; yukarıda girmiş olduğunuz, formlarınızı yönlendirdiğiniz email adresini kullanarak ücretsiz bir hesap oluşturmaktır. Bu sayeden aylık gönderi limitiniz ücretsiz olarak 100e çıkacaktır. Az önce belirttiğim gibi yukarıda ki e-mail adresini kullanarak ücretsiz hesap açtığınız da kullanmakta olduğunuz form otomatik olarka yeni hesabınıza aktarılacaktır.

  Saygılarımla.

 • Profile Image

  Answered by tromomo on September 09, 2012 at 11:31 AM

  SEVGİLİ JOTFORM KOD NEDİR VE NEREYE GÖNDERİLİYOR

 • Profile Image

  Answered by ItalyTech on September 09, 2012 at 11:46 AM

  Merhaba, daha fazla ayrıntı ile soru ayrıntılı miyim? Ben mesajınızı anlamıyorum. Özür dilerim. Teşekkürler. Alessandro

 • Profile Image

  Answered by enescan610 on October 21, 2012 at 09:29 AM

  Yha ben jot form yazıyom giriyom adres www.jotformue.com diye cıkıyo tasarım yapıyorum ama 

  kodunu alamıyorum alsam bile sitemde gozukmuyor kayıtlıyımda bi çare yokmu ya

 • Profile Image
  JotForm Support

  Answered by Deygus on October 21, 2012 at 11:43 AM

  Size Form web sitenizde çalışma olmadığını söyleyerek edildi gibi ben senin ilk soru okuyarak anlama yaşıyorum kadarıyla bu sesler. Eğer biz daha sizin için bu sorunu araştırmak, böylece web sitenizin url ile bize verir misiniz.