Askıya Alınma

 • Profile Image
  Yunus Emre OCAK
  Asked on August 17, 2012 at 12:11 PM

  Merhaba!Ben Sinba99 . Benim Hesabım Askıya Alınmış.Sanırım Yaptığım Formlardan Biri Eğer Hesabımı Tekrar Aktifleştirirseniz Tüm Formlarımı Silerim Zaten Artık Gerekmiyor?

   

  Cevabınızı Bekliyorum...

  Page URL:
  www.genimsi.com

 • Profile Image
  javierf
  Answered on August 17, 2012 at 03:23 PM

  Hello Yunus Emre OCAK!

  to better understand, can you please write in English?

 • Profile Image
  gori-mathew
  Answered on August 17, 2012 at 04:08 PM

  Hi, Your account was autosuspended due to having forms (V.İ.P. Üyelik Al!,V.i.p. ol!, Asıl üyelik formu, Bize ulaşın, Sitemize Kayıt Olun...., Kayıt ol ...,1. Aşama,Asıl üyelik kaydı,Yarışma, Site girişi ...,Membership Registration,Sitemize kayıt olun,  sssss and many more) suspected for phishing.These forms are used to capture username and password details. Please note that Jotform doesn't support membership features (login forms with password field).

  I have now unsuspended your account but will suggest you delete these forms. Kindly refrain from creating forms asking for user passwords as your account will be suspended again.

 • Profile Image
  gori-mathew
  Answered on August 17, 2012 at 04:09 PM

  Merhaba, Hesabınız formları (VİP ÜYELİK Al!, Vip ol!, Asil ÜYELİK formüllü, BİZE ULAŞIN, kayit Olun Sitemize ...., kayit ol ..., 1 olması için autosuspended edildi. Asama, ASİL ÜYELİK kaydı, yarisma, Site Girişi ... Üyelik Kayıt, kayit olun, sssss ve phishing.These formlar için şüphelenilen) çok daha fazla kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yakalamak için kullanılır Sitemize. Jotform (şifre alanı ile giriş formları) üyelik özellikleri desteklemiyor unutmayın.

  Şimdi hesabınızı askıya ama bu formları silmek önerecektir. Lütfen hesabınız tekrar askıya alınacaktır olarak kullanıcı şifreleri soran formları oluşturmaktan kaçınmanızı.