What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Sayfa Yönlendirme

  Asked by erkanulker23 on September 10, 2012 at 05:35 AM

  Merhabalar ben sizden bir adet form oluşturdum fakat oluşturduğum formda yönlendirilen sayfayıda da görmek istiyorum bunun için bir kod bulunmaktamıdır.

  Page URL:
  http://www.kargilimobilya.com.tr/Maksi-Dugun-Paketi-Hediyeli,PR-819.ht<br/>ml

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on September 10, 2012 at 06:53 AM

  Merhaba,

  Özür dileyerek dile getirmeliyim ki sorunuzu maalesef tam olarak anlayamadım. Oluşturduğunuz formda, yönlendirdiğiniz sayfa da görmek istediğiniz nedir ? Rica etsem biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

  Saygılarımla.

 • Profile Image

  Answered by erkanulker23 on September 10, 2012 at 09:55 AM

  şimdi bir form oluşturdum ve form müşterilerimizin bize ürün hakkında yazabilecekleri alanlara eklenecek her alan için ayrı bir kod değil o açıdan müşteri bize yazdığı mesajı hangi sayfadan gönderdiğini bilmek istiyoruz 

  Örneğin; A ürünü

  adınız; Erkan

  soyadınız; Ülker 

  Mesajınız :dasdasdasdadadasdadadadas

  bize gelen mesajda bu mesaj sayfanın adresini alsın istiyoruz www.http//www.siteismi.com.tr/A-ürünü html sayfasından gelmiştir. gibi bir ibare istiyoruz. anlatabilmişimdir inşalah 

  Teşekkür ederim ilginizden dolayı 

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on September 10, 2012 at 02:12 PM

  Anladığım kadarı ile formun hangi sayfadan / URL den gönderildiğini bilmek istiyorsunuz. Doğru mudur? Örneğin; www.abcd.com sayfasından form dolduruluyor ve siz gelen bildirimde formun tam olarak bu sayfadan geldiğini öğrenmek istiyorsunuz.

  Evet, bunu yapabilmek mümkün. Bu linke tıklayarak detaylı bir şekilde bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Çeviride sorun yaşayacak olur iseniz google translate'i kullanabilir yahut bize tekrardan ulaşabilirsiniz.

  Tek Türkçe bilen destek elemanı olduğum için Türkçe yöneltilen soruların cevaplarında gecikme yaşanabiliyor. Sorularınızı İngilizce yöneltecek olur iseniz hem sorularınıza çok daha çabuk cevap bulabilir hem de birden fazla destek elemanından yardım alabilirsiniz.

  Saygılarımla.