ücretlendirme ve hesap ile ilgili bilgi alacaktım

 • Profile Image
  murat ulusoy
  Asked on April 14, 2013 at 10:16 AM

  merhaba. çok kolay gelsin öncelikle ve sizleri takdir ederim böyle bir form hizmeti sağladığınız için sizi yeni keşfettim ve şirketim için çok güzel formlar oluşturdum web sitem için.. sigorta hizmeti vermekteyim ve dolayısıyla kasko trafik konut dask vs. teklif al formları oluşturdum web sitem için.

  aylık olarak teklif alma formlarım yaklaşık 1000 in üzerinde olabileceği için 10 yada 20 dolarlık premium paketlerden satın almak istiyorum.

  ancak dün gece hesabım durduk yere askıya alındı galiba önlem amacıyla biraz araştırdım çünkü daha sonra destek bölümünden hesabımın askıya alındığını bildirdiğimde phising gibi birşeye düşmüş olabileceğini otomatikmen sistem tarafından kapandığı belirttiler ve özür dileyerek tekrar hesabımı aktif hale getirdiler. formlarımda herhangi bir şifre durumu söz konusu inceleyebilirseniz yıllardır samsunda sigortacılık hizmeti veriyorum aykırı bir durum söz konusu değil kimseden şifre kredi kartı gibi bilgi falan istemiyorum sadece teklif al formu olarak kullanıyorum.

  şimdi ise premium üyelik aldığımda ilerisi için böyle bir durum söz konusu olabilirmi tekrar askıya alınma gibi yani.

   

  yoksa rahatlıkla premium üyeliğimide kullanabilirmiyim bir sıkıntı olur mu..

   

  birde fiyatlar yıllık mı aylık mı onuda öğrenebilirmiyim...

   

  cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler kolay gelsin

 • Profile Image
  moonzkie
  Answered on April 14, 2013 at 01:44 PM

  Hi,

  Do you mean that if you will purchase a premium account, you will not be suspended again for placing a password field? If that is what you meant, then unfortunately, that would not be the case.

  If not, can you please explain your inquiry further?

  Thank you.

 • Profile Image
  murat ulusoy
  Answered on April 14, 2013 at 01:49 PM

  anladım yalnız hesabım şuanda yine askıya alındı yardımcı olurmusunuz lütfen. formlarımda herhangi bir aykırı durum söz konusu değil. sürekli askıya alınıyor dünden beri. ona göre premium üyelik satın alacağım. aktif hale getirirmisiniz lütfen

 • Profile Image
  jeanettebmz
  Answered on April 14, 2013 at 06:07 PM

  Our paid customers will not be automatically suspended, we have a dedicated team to review paid customers

  However, if we determine that a form belongs to a real "paid" phisher, we will not suspend that account, we will rather send an email message asking for the purpose of the form, before deciding to do it. 

  If we prove that is a phishing form, we will then suspend the account, cancel your subscription and probably refund your last payment