What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  HELP HELP HELP

  Asked by ahbinelask on May 04, 2013 at 01:55 PM

  forum çok başarılı almak istiyorum. şuanda deneme amaçlı kullanıyorum. Ama hep engelleniyor. Bu çok kötü. Çünkü bizim sitemizi günlük 35.000 kişi giriyor ve günde en az 500 kişi forum dolduracak. Ancak bu engelleme durumu yüzünden korkuyorum almaya.

   

   
     
  Form Disabled
  This form has been disabled
  Details: Form did not pass status check
     
   
 • Profile Image

  Answered by sidharth_kch on May 04, 2013 at 02:30 PM

  @ahbinelask

   

   

  Ben derinden Bu rahatsızlık için özür dileriz. Hesabınız bizim anti-phishing sistem tarafından otomatik askıya alınmıştı.

  Hesabınızı kontrol ve yeniden taranır, form ve kullanım JotForm koşullarını ihlal olmamak bulduk.

  Hesabınızı yeniden ve form beyaz listede var. Şimdi form kontrol edin ve ben iyi çalışıyor olmalıdır. Bu sorunu var devam ediyor ve biz daha fazla araştırma eğer bize bildirin.

  teşekkürler,

  Sidharth

   

   

 • Profile Image

  Answered by ahbinelask on May 04, 2013 at 02:41 PM

  Ama hep bu sorun karşısında buraya yazacakmıyım? Bu formun 1 dakika kapanması maddi zarar verir. Bunu nasıl anti-phishing sistem tarafından otomatik askıya alınmasını önleriz. Aktif olmalı sürekli

 • Profile Image

  Answered by sidharth_kch on May 04, 2013 at 02:52 PM

  Biz herkes için güvenli bir online platform JotForm yapmayı deneyin. Aynı zamanda bu biz faaliyetleri phishing yok formları izlemek için her gün mücadele etmek zorunda olduğu da doğrudur.Neden Thats biz anti-phishing sistemi otomatik var. Ama hata oluyor.

  Bu formların insan doğrulama gerektirir Bu otomatik sistem otomatik olarak ödenen kullanıcıların formu askıya değildir.

  teşekkürler,

  Sidharth