What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Giriş

  Asked by mehmet  on January 17, 2014 at 04:27 PM

  merhaba.ben üye kayıt formu yaptım peki bu formla siteye giriş linkleri falan görebilme nasıl yapacam...yani kısaca üye kayıt formu yaptım ama giriş nasıl olacak yani nasıl ilişkilendirecem onu bılmıorum  yardımcı olursanız sevinirim

 • Profile Image

  Answered by KadeJM on January 17, 2014 at 05:44 PM

  Are sen başvurmak-bağlantı gönderme formu için kaydettikten sonra görünüyor değil, formunuzdaki, bu doğru mu? Ayrıca, hangi formlarınızın üzerinde bu sorunun yaşandığı öğrenebilir miyim? "Uye kayıt hassas bilgi formu insanlar için phishing şüpheli gibi görünüyor Formu" etiketli bir formu bulundu. Onlar hizmet şartlarımızı ihlal eden bu tür formların izin verilmiyor.