What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Unable to edit submissions.

  Asked by Suat Güngör  on July 17, 2014 at 10:34 AM

  Merhaba

  Daha önceden gönderilen formu tekrar düzenlemek istediğimde boş yeni form açıyor. Eski formun bilgileri cevaplar kısmında gözüküyor ama düzenle seçeneğini seçtiğim zaman boş form olarak açıyor.

  Yardımcı olur musunuz?

   

  Screenshot
 • Profile Image
  JotForm Support

  Answered by ashwin_d on July 17, 2014 at 12:26 PM

  Suat Güngör Merhaba

  Ben sorun size neden için özür dilerim.

  Kontrol üzerine, ben bir misafir hesabı var olduğunu buldu. Ben senin form gönderme sayfasını kontrol olamazdı nedenidir. Eğer hesabınızda / işareti kaydolmak ve formlar oluşturmaya başlayabilirsiniz yoksa hesapların bu tür oluşturulur.

  Otomatik olarak hesabınıza hareket edecek I-posta adresinize "suat.gungor@armakom.com" ve formu ile ücretsiz bir hesap için kaydolmak lütfen size öneririm. Yeni hesapta formları göremiyorsanız bize geri almak ve biz manuel olarak hareket edecektir.

  Eğer ücretsiz bir hesap aldıktan sonra biz formunuzu kontrol edin ve sorunu çoğaltmak için denemek mümkün olacak.

  Biz tepki bekler.

  Teşekkür ederim!