What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  ACİL! forum cevaplar formuma gelmiyor.yanlızca mail yoluya geliyor neden?

  Asked by BilgMuh on January 06, 2015 at 04:32 AM
  Page URL:
  www.cayci24.com

 • Profile Image

  Answered by KadeJM on January 06, 2015 at 08:36 AM

  Üzgünüm ama ben tam sorunu anlamak emin değilim. Size daha iyi yardımcı olabilir böylece ayrıca bu sorunu açıklayabilir misiniz?

  Eğer gönderilerinizi ve gönderilen e-posta içeren senin jotforms için e-posta bildirimi başvuruyorsunuz? Bu yüzden düzgün bir şekilde kurulmuş olduğundan emin olmak için e-posta bildirimleri görmek ediniz. Eğer formu doldurup daha doğru test etmek kendinize göndermek gerekir bu noktada e-posta adresi alıcı değiştirmediğiniz sürece varsayılan olarak bu otomatik hesap e-posta adresinize gönderilecektir lütfen unutmayın.

  #Setting-Up-Email-Notifications