What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  paste kayıt

  Asked by hemedo on October 12, 2011 at 11:56 AM

  merhaba    ben nasıl kaydediceğimi nasıl yapcamı bilmiyorum

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on October 12, 2011 at 01:52 PM

  Merhaba hemedo,

  Öncelikle JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Hesabınızı kontrol ettiğimde yaratmış olduğunuz formun sistem tarafından otomatik olarak engellendiğini gördüm. Lütfen formunuzdaki şifre kısmını sildikten sonra tekrar bu başlık aracılığı ile bize yazınız ve aktif hale getireyim. JotForm'u herhangi bir şifre içeren yahut kayıt içeren formlar için kullanamazsınız. Sistem otomatikman sizi engelleyecektir. Eğerki üyelik içeren bir işlemde kullanmak isterseniz Profile Manager'ı ziyaret etmenizi öneririm. JotForm'un kullanımı hakkında herşeyi yukarıda yer alan ''Yardım'' menüsünden öğrenebilirsiniz. Yarattığınız formu kaydetmek için form yaratıcısının sol üstündeki kayıt tuşuna basabilir ya da form yaratma ekranında herhangi bir boş yere sağ tıklayarak otomatik kayıt özelliğini aktif edebilirsiniz. Böylece yaptığınız her işlem formunuza otomatik olarak kayıt edilecektir.

  Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunda formumuz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Ben veya arkadaşlarım size seve seve yardımcı oluruz.

 • Profile Image

  Answered by yasinco on October 12, 2011 at 01:53 PM

  Merhaba

  Lütfen aşağıdaki resimdeki gibi form editörü önizleme düğmesi yanında, kaydetmedüğmesini tıklatın ve başka herhangi bir şeye ihtiyacınız varsa bana bildirin lütfen.

  ~Yasin