bende formumu kurdum fakat your form disabled yazıyor. ne yapmam gerekiyor...

 • Profile Image
  keremkocaman
  Asked on November 04, 2011 at 04:34 PM
 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on November 04, 2011 at 05:21 PM

  Merhaba Kerem Bey,

  Öncelikle JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Formlarınız, sistemimiz tarafından otomatik olarak engellenmişlerdir. Formlarınızda, şahısların kişisel bilgilerini doğrudan soracak, şifrelerini talep edecek sorular bulunmaması gerekir. Şahısların hesaplarını yahut şifrelerini çalmaya yönelik formlara kesinlikle müsamaha edilmemektedir. Formlarınızı sildikten sonra, bize bu başlık aracılığı ile ulaştığınız taktirde hesabınız aktif hale getirilecektir.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

 • Profile Image
  kerem
  Answered on November 04, 2011 at 05:48 PM

  zaten silinmiş

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on November 04, 2011 at 05:53 PM

  Formlarınız silinmedi, sadece engellendi. Hesabınızdan formlarınızı silip, hesabınızı tekrar aktif hale getireceğim Kerem Bey.

  Saygılarımla.

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on November 04, 2011 at 05:55 PM

  Hesabınız aktif hale getirilmiştir. JotForm ile ilgili herhangi bir sorunuz yahut yardıma ihtiyacınız olduğunda bize forum aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

   

 • Profile Image
  keremkocaman
  Answered on November 04, 2011 at 06:18 PM

  teşekkür ederim.size bişey sormak istiyorum. biz bu site aracılığıyla neler yapabiliriz

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on November 04, 2011 at 06:25 PM

  JotForm, sipariş formlarından iletişim formlarına kadar her türlü formu hazırlamanıza imkan sağlar. Yukarıda da belirttiğim gibi kişilerin şahsi bilgilerini( banka,email, facebook vs şifreleri) öğrenmek için açılan formlar ve formu yaratan kullanıcı hesabı engellenir ve bir daha açılmamak üzere kullanıma kapatılır. Çoğu sitede gördüğünüz ''Bize ulaşın'' yahut yemek siparişi dahi vermek için kullanılmakta olan formların hepsini JotForm aracılığı ile yaratabilir ve sitenize ekleyebilirsiniz.