What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  bende formumu kurdum fakat your form disabled yazıyor. ne yapmam gerekiyor...

  Asked by keremkocaman on November 04, 2011 at 04:34 PM
 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 04, 2011 at 05:21 PM

  Merhaba Kerem Bey,

  Öncelikle JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Formlarınız, sistemimiz tarafından otomatik olarak engellenmişlerdir. Formlarınızda, şahısların kişisel bilgilerini doğrudan soracak, şifrelerini talep edecek sorular bulunmaması gerekir. Şahısların hesaplarını yahut şifrelerini çalmaya yönelik formlara kesinlikle müsamaha edilmemektedir. Formlarınızı sildikten sonra, bize bu başlık aracılığı ile ulaştığınız taktirde hesabınız aktif hale getirilecektir.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

 • Profile Image

  Answered by kerem on November 04, 2011 at 05:48 PM

  zaten silinmiş

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 04, 2011 at 05:53 PM

  Formlarınız silinmedi, sadece engellendi. Hesabınızdan formlarınızı silip, hesabınızı tekrar aktif hale getireceğim Kerem Bey.

  Saygılarımla.

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 04, 2011 at 05:55 PM

  Hesabınız aktif hale getirilmiştir. JotForm ile ilgili herhangi bir sorunuz yahut yardıma ihtiyacınız olduğunda bize forum aracılığı ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

   

 • Profile Image

  Answered by keremkocaman on November 04, 2011 at 06:18 PM

  teşekkür ederim.size bişey sormak istiyorum. biz bu site aracılığıyla neler yapabiliriz

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 04, 2011 at 06:25 PM

  JotForm, sipariş formlarından iletişim formlarına kadar her türlü formu hazırlamanıza imkan sağlar. Yukarıda da belirttiğim gibi kişilerin şahsi bilgilerini( banka,email, facebook vs şifreleri) öğrenmek için açılan formlar ve formu yaratan kullanıcı hesabı engellenir ve bir daha açılmamak üzere kullanıma kapatılır. Çoğu sitede gördüğünüz ''Bize ulaşın'' yahut yemek siparişi dahi vermek için kullanılmakta olan formların hepsini JotForm aracılığı ile yaratabilir ve sitenize ekleyebilirsiniz.