What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Yeni açtığım form disable oldu ?

  Asked by nationalizt on November 26, 2011 at 09:55 AM

  saatlerce bu sorunla karşılaşıyorum kafayı yiyecem bunedir ya :S her açtığım kullanmadan disable oluyor onca emek verip düzenlemek dakikalarımı alıyor karşılaştıgım şeye bakın :S yardım edin yahu lütfen S:

  http://form.jotform.com/jsform/13291007501 

  Page URL:
  http://form.jotform.com/jsform/13291007501

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 26, 2011 at 10:48 AM

  Öncelikle, JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şu an karşılaşmakta olduğunuz durumun nedeni ise, sistemimizde sürekli olarak çalışan tarayıcılarımızın formlarınızı kimlik avı olarak tespit edip, engellemesinden kaynaklanmaktadır. Takdir edersiniz ki 500.000 ciravı üyesi olan bir sitenin taramasını elle yapamayacağımız için, sistematik olarak çalışan tarayıcılarımız bulunmakta. Formunuzu incelediğimde, açıkca söylemek gerekirse, çok fazla şüphe uyandıran alan bulunmakta. Lütfen yanlış anlamayınız, kesinlikle suçlama amaçlı bir niyetim yok. Anladığım kadarı ile siteniz için bir üyelik sistemi oluşturmak istiyorsunuz. Aşağıda vereceğim linkteki servisi kullanarak, her hangi bir engelle karşılaşmadan yapabilirsiniz. JotForm üzeri oluşturulan formlarda, kişilerden doğrudan kendilerine ait olan biglileri talep ettiğiniz an formlarınız tekrardan tarayıcılarımız tarafından engellenecektir. Formlarınızda bu tür içerikler olduğu taktirde hesabınızı aktif hale getirmemiz mümkün değildir.

  http://www.interlogy.com/products/pmb/

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

 • Profile Image

  Answered by nationalizt on November 26, 2011 at 10:59 AM

  bu programı nasıl kullanabiliriz zaten kötü niyetli bir düşüncem yok.

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 26, 2011 at 11:05 AM

  Kimlik avı amaçlı bir form yaratmadığınızın farkındayım fakat sizinde bildiğiniz üzre bazı durumlarda risk alamamaktayız. 

  Bu linkte Sık Sorulan Soruları ve cevaplarınız bulabilirsiniz.

  http://www.interlogy.com/products/pmb/faq.html

  Bu linkte de Online Demo kısmını bulabilirsiniz.

  http://www.interlogy.com/products/pmb/online_demo.html

  Yukarıda da belirttiğim gibi. Bu ürünü sitenizde üyelik sistemi için kullanabilirsiniz. Aynı şekilde her hangi bir sorunuz olduğu zaman, sayfanın alt kısmında belirtilen alanlardan yardım alabilirsiniz.

 • Profile Image

  Answered by nationalizt on November 26, 2011 at 11:28 AM

  hocam dediklerini anlamıyorum bu piyasada yeniyim yapamadım daha önceden aylardır kullandıgım form vardı bi sorun yoktu aynısını yaptım sorun mu oldu :(

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on November 26, 2011 at 11:36 AM

  JotForm üzerinde şu an engellenen formunuz gibi bir form olsaydı, sistem tarafından otomatik olarak engellenirdi zaten. Hesabınızı tekrar aktif hale getirdim. Sizden ricam, aciliyetli olarak formunuzda bulunan Şifre ve Account Id kısımlarını kaldırarak farklı bir form oluşturmanızdır. Ve gelecekte de bunlara dikkat ederek yeni formlar yaratmanızdır. Aksi taktirde sistem tekrar formlarınızı engeller ve kullanmanıza izin vermez. Bir süre hesabınızı ve formlarınızı takip edeceğim ki her hangi bir sorunla karşılaştığınızda hemen size yardımcı olup, sorunu gidereceğim.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.