What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  forum hatası

  Asked by goktugg on December 23, 2011 at 10:58 AM

  benimde yaptığım formlarrda kendi siteme eklediğim zaman form not found yazısı çıkıyor bir süre sonra nedeni nedir? 

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on December 23, 2011 at 11:07 AM

  Öncelikle, bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. JotForm'da giriş/login formları yaratmanız mümkün değildir. Sistem, düzenli olarak gerçekleştirdiği taramalarda, formlarınızı engelleyecek ve hesabınızı şu an olduğu gibi geçici bir süre kullanıma kapatacaktır. Lütfen bize formunuzu eklediğiniz sitenizin adresini ve hangi amaçla kullandığınızı bu başlık aracılığı ile iletirmisiniz?

  Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 • Profile Image

  Answered by goktugg on December 23, 2011 at 11:48 AM

  tabi http://ufouzay2.wordpress.com/   kendi siteme bir login ve üyelik formu için kullanmıştım.ilgilendiğiniz için teşekkürler.

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on December 23, 2011 at 12:13 PM

  Şunu belirtmek isterim ki, gerçekten enteresan ve güzel bir site hazırlamışsınız.Bir önceki yazımda da dile getirdiğim gibi JotForm üzerinden giriş/login formu yaratmanız malesef ki mümkün değildir. Sistem, otomatik olarak gerçekleştirdiği taramalarda formunuzu her seferinde otomatik olarak engelleyecektir. Fakat sizin için önerebileceğim ve JotForm'un yaratıcısı olan Interlogy firmasının hazırlamış olduğu Profile Manager Basic isimli ürünü kullanmanızı tavsiye ederim. Hem kullanıcı hesapları üzerinde site sahibi olarak yetkiniz bulunacak hem de kullanıcılar üzerinde tam yetkili olabileceğiniz bir üründür. Aşağıda verdiğim linkten ulaşabilirsiniz. Hesabınızı tekrar aktif hale getireceğim. Sizden ricamız, formunuzdan ''şifre'' ibaresini kaldırmanızdır. Aksi taktirde sistem tekrardan otomatik olarak hesabınızı engelleyecektir.

  http://www.interlogy.com/products/pmb/

  Anlayışınız için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

 • Profile Image

  Answered by goktugg on December 23, 2011 at 12:25 PM

  bende teşekkür ederim peki formu kaldırıp interlogy e başvuracağım.Bu arada sitemi begendiğinize ok sevindim.

 • Profile Image
  JotForm Support

  Answered by Welvin on September 30, 2014 at 05:43 AM

  Hi,

  Just an update if you are still using Jotform for your WordPress.com hosted blog.

  We are happy to announce that WordPress.com now supports Jotform. You can now embed forms to your WordPress.com hosted websites. 

  http://www.jotform.com/blog/106-Wordpress-com-Now-Supports-JotForm-Forms 

  Thank you!!