What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Sitem ekleyince formlarım siliniyor

  Asked by sezgin_1903 on December 25, 2011 at 08:36 AM

  Merhaba benim bir sitem var ücretsiz olarak açtım site bilgi paylaşımı amaçlı bir site forum bölümü var sitemin jotform kullanarak yaptığım bir hata bildirim formu vardı ancak form disable diyor ben kullanıcının siteme kayıtlı olup olmadığını anlamak için şifre ve kullanıcı adı istemem gerekiyor bu bilgileri isteyerek formumun kapanmamasını sağlamam mümkün değilmi çünkü çok gerekiyor

   

   

   

  Sitede kullandığım formlarda istediğim şifreler site içindeki şifrlerdir e mail şifresi gibi kişisel şifreler değildir ancak hesaplarım kapanıyor.Lütfen yardım edin

  Page URL:
  www.freebookdownload.tr.gg

 • Profile Image

  Answered by allanftd on December 25, 2011 at 11:17 AM

  We have unsuspended your account after finding no violations of our terms of use in your form. You may now log back in and access your forms once again.

  Please let us know if you have any other questions or concerns. Thank you for using JotForm!

 • Profile Image

  Answered by allanftd on December 25, 2011 at 11:20 AM

  Biz kullanımı açısından herhangi bir ihlal bulduktan sonra hesap askıya alınmış. Artık geri oturum ve bir kez daha formlarınızı erişebilir.

  Başka bir sorunuz veya endişeniz varsa bize bildirin. JotForm kullandığınız için teşekkür ederiz!