What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Fazla gönderimle gelen uyarı sayfası

  Asked by aralfacebook on December 27, 2011 at 03:53 AM

  Merhaba

  Düzenlemiş olduğum forma sadece 1 gönderim kısıtlaması ekledim fakat gönderimden sonra gelen uyarı ekranındaki yazıları türkçeleştirme yerini malesef bulamadım. Gelişmiş ayarlar bölümündeki uyarılar bölümündekiler farklı yerlerin uyarıları. Bu bölümü türkçeleştirmemiz mümkün müdür ?

   

 • Profile Image

  Answered by sezgin1444 on December 27, 2011 at 10:42 AM

  Teşekkür mesajı gibi biryerleri dene vardır oralarda bende iletişim formu yapıyorum ama siliyolar sadece e mail ve isim istediğim halde site güzel ancak çok saçma uygulamaları var.

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on December 27, 2011 at 11:18 AM

  Malesef bu uyarıyı şu an için Türkçe'ye çevirmeniz mümkün değil. Sistemin kendisinde kayıtlı olan bir uyarı olduğu için form ayarlarından değiştirmeniz de mümkün değil. Fakat, uzman arkadaşlarımız her yeni gün farklı bir özellik eklemekteler. Umarım, bu tür form uyarıları da en kısa zamanda farklı dillerde sisteme eklenir. Her hangi bir yenilik olduğu taktirde, bu başlık aracılığı ile size ulaşılacaktır.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.