What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  JotForm'u Site Kayıt OLarak Kullanamıyormuyuz?

  Asked by Aytug on January 06, 2012 at 02:48 PM

  Başlıktada Belirttiğim Gibi JotFormu Kayıtta Kullanabiliyormuyuz? Kullanamıyormuyuz?

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on January 06, 2012 at 05:37 PM

  Öncelikle, ilginiz için teşekkür ederiz. Kullanabilirsiniz, hatta örnek olarak hazırlanmış, kullanımınıza sunulmuş bir formda mevcut. Fakat, JotForm üzerinden Login/giriş formları yaratamayacağınızdan dolayı hazırlayacağınız site kayıt formunda da ''şifre'' ibaresi bulunmaması gereklidir. Aksi taktir de hesabınız ve formlarınız dedektörlerimiz tarafından otomatik olarak engellenecektir. Full özellikli bir site kayıt sistemi istiyorsanız aşağıda vereceğim linkteki Profile Manager Basic ürününü kullanabilirsiniz. JotForm'unda yaratıcısı olan Interlogy firması tarafından hazırlanmış bir sistem ve kullanıcılarınız üzerinde tam bir hakimiyete imkan sunan bir üründür.

  http://www.interlogy.com/products/pmb/

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.