What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Facebook Uygulamalı Jotform

  Asked by aralfacebook on January 10, 2012 at 03:54 AM

  Merhaba,

  Öncelikle tüm sorunlarıma kısa sürede yaptığınız dönüşler için tüm Jotform ekibine teşekkür ederim.

  Sizlere bir sorum olacak ve bunun sizler ile alakalı olup olmadığını veya yapıp yapmadığınızı bilmiyorum.

   

  Aklımda şöyle birşey var. Facebook uygulamalarını biliyorsunuz katılırken beğenmek gerekiyor ve bazı bilgilere izin vermek gerekiyor. Benim düşündüğüm şeyse bir uygulama olacak ve bu uygulamaya katılan kişiler öncelikle uygulamayı kullanabilmeleri için beğenecekler daha sonrasında karşısına jotform çıkacak ve formu doldurup yarışmaya katılacak. Son aşamada ise katıldığına dair kendi sayfasında haber yayınlaması için seçenek çıkacak ve yayınlaya tıklayarak böylece kendi sayfasında da bizim yarışmamızı görüntüleyecek.

   

  Acaba sizin bu konu ile ilgili facebook uygulamalarında desteğiniz var mı ? 

 • Profile Image
  Chief Technology Officer

  Answered by eee on January 10, 2012 at 05:21 AM

  Merhabalar,

  Bu şekilde komple bi çözümümüz malesef yok, ama zaten application beğenildikten sonra form'un çıkması kısmını siz gerçekleştirmişsiniz, buna ek olarak, teşekkür sayfasını kendi bünyenizde bulunan bi sayfaya yönlendirerek o kısımda Facebook share özelliğiyle kullanıcıların sayfasında paylaşmalarını sağlayabilirsiniz.

  Bu sadece benim kendi fikrim olup, Jotform olarak böyle bir durumu başta da belirttiğin gibi, komple bi paket olarak şuan için desteklememekteyiz.

  Saygılarımızla,

  Ertuğrul.

 • Profile Image

  Answered by aralfacebook on January 10, 2012 at 05:24 AM

  Öneriniz için teşekkürler.