What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Üyeliğim Yine Kapandı Onaylanan Formumda Tekrar Engellendi Düzeltin Artık

  Asked by wunder21 on January 12, 2012 at 08:58 AM

  Kullanıcı Adı "wunder21" bugün formumu oluşturdum engellendi sonra foruma yazdım nedenini şifre istememin oyun formu olduğunu söledim.Ama sonra form yine disabled hatası verdi.Çözün Acilen !!!

  Page URL:
  http://spacermt2.tr.gg/

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on January 12, 2012 at 09:16 AM

  Açmış olduğunuz diğer kullanıcı adı ve foruma yazmış olduğunuz mesajı sistemde gördüm. Daha öncede dile getirildiği gibi formunuzu bu şartlar altında, bu amaçla kullanmanız malesef ki mümkün değil. Farklı hesaplar açarak aynı formu oluşturmanız halinde sistem yine otomatik olarak formunuzu engelleyecektir. JotForm'da login / giriş formu oluşturamayacağınız için yarattığınız formlarda da şifre talep etmeniz mümkün değildir. Fomlarım sayfasında ''Yeni Form'' butonuna tıkladığınızda ''Örnek Formlar'' menüsü altında ''Üye Kayıt'' ismi ile örnek bir form oluşturulmuştur. Bundan yola çıkarak şifre talep etmeden üzerinde gerekli değişiklikleri yaparak kullanabilirsiniz.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.