What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  üyelik iptali

  Asked by esmameydan on December 29, 2015 at 11:25 AM

  Merhaba üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Otomatik olarak kartımdan kesiliyor, ben sadece bir aylık olanı tercih etmiştim.

   

   

 • Profile Image

  Answered by KadeJM on December 29, 2015 at 12:51 PM

  Ben sana doğru eğer emin değilim ama bilgilerinizi hesabınızı etkinleştirmek istediğiniz ancak hesabınız sınırlı olduğundan bunu yapmak edemiyoruz galiba dayalı.

  Aylık kullanım için ilgili olmayan ancak şu anda dosya alanı nedeniyle 100 mb dosya depolama sınırı üzerinden gitmiş olmasıdır.

  Sade bir şekilde silmek ilgili submission(s) yer açmak için ve bu dosyaları içeren aynı zamanda uygulanan sınır kaldıracağım.

  Bunu yapmak istemiyorsan sonra tek alternatif daha fazla dosya depolama alanı almak için yükseltmektir.

  https://www.jotform.com/help/331-How-to-upgrade-my-account