formumu bulamıyorum

 • Profile Image
  seda gürbüz
  Asked on January 13, 2012 at 11:12 AM
 • Profile Image
  allanftd
  Answered on January 13, 2012 at 01:56 PM

  Burada form: http://jotform.com/form/20041942407. Muhtemelen neden bunun için zor bir zaman yaşıyorsanız bulunuyor konuk olarak yarattık.

  Zaten bu form yanıtları aldıysanız, temel bir hesaba JotForm Konuk hesabı dönüştürmek gerekir. Bu formları görüntülemek için kullanıcı adı ve şifre almak için önce kayıt olmanız gerekmektedir. Http://www.jotform.com/answers/15432-I-forgot-our-user-name-and-password - nasıl öğrenmek için bu konu ziyaret edin.

  Ama henüz yanıtları yoksa, sadece bir hesap için kayıt ve burada bahsedilen adımları bu formu kullanarak klon - http://www.jotform.com/help/42-How-to-clone-an-existing -form-a-URL.

  Yukarıdaki ipuçları yararlı bulacağınızı umuyorum. Başka bir sorunuz veya endişeniz varsa bize bildirin.

  ----------------

  Here is your form: http://jotform.com/form/20041942407 . You have created it as a guest, that's probably why you're having a hard time looking for it.

  If you already received responses from that form, you must convert your JotForm guest  account into a basic account.  This means you have to register first in order to get a username and password to view your forms. Visit this thread to learn how - http://www.jotform.com/answers/15432-I-forgot-our-user-name-and-password.

  But if you don't have responses yet, you can just register for an account and clone this form using the steps mentioned here - http://www.jotform.com/help/42-How-to-clone-an-existing-form-from-a-URL. 

  We hope you find the above tips useful. Please let us know if you have any other questions or concerns.