Davet Et Kazan

 • Profile Image
  aralfacebook
  Asked on January 20, 2012 at 03:25 AM

  Merhaba,

  Jotform olarak birkaç çalışmalarınız mevcut. Acaba facebook üzerinde davet et kazanlı bir uygulamanız mevcut mu ?

  Biraz açmak gerekirse örneğin biz bir limit belirliyoruz 25. kişi bu yarışmaya katılıp 25 kişiyi davet edip beğendiren kişilerede ödül veriyoruz gibi. Ben buna benzer bir uygulama buldum fakat sizin böyle bir programınız olup olmadığını bilmediğim için sormak istedim. Eğer böyle birşey varsa sizden almayı tercih ederim.

 • Profile Image
  serkan
  Answered on January 20, 2012 at 10:08 AM

  Kesinlikle yoktur. Jotform bir form yaratma aracıdır, kullanıcılar burda istedikleri türden form yaratıp kendi kullanıcılarından bilgi toplarla. malesef bazı kötü niyetli kişiler bunu facebook, msn, gmail gibi hesapların şifrelerini çalmak için kullanıyorlar. Kesinlikle ama kesinlikle bu formlara şifre girmeyiniz, eğer girdiysenizde hemen değiştiriniz.

 • Profile Image
  aralfacebook
  Answered on January 20, 2012 at 10:14 AM

  Ben şifre ile ilgili birşey sormuyorum. Facebookta bir uygulamadan bahsediyorum. Facebookta örneğin arkadaş listesinden sayfasına 25 kişi davet edip beğendiren ilk 5 kişiye ödül vereceğim. Şifre ile ilgili herhangi bir bilgi v.s istemiyorum. interlogy nin yapmış olduğu facebook için  bu tarz bir uygulama varmı sadece onu soruyorum.

 • Profile Image
  serkan
  Answered on January 20, 2012 at 10:21 AM

  Hayır, bu tarz bir uygulamamız yok.