What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Davet Et Kazan

  Asked by aralfacebook on January 20, 2012 at 03:25 AM

  Merhaba,

  Jotform olarak birkaç çalışmalarınız mevcut. Acaba facebook üzerinde davet et kazanlı bir uygulamanız mevcut mu ?

  Biraz açmak gerekirse örneğin biz bir limit belirliyoruz 25. kişi bu yarışmaya katılıp 25 kişiyi davet edip beğendiren kişilerede ödül veriyoruz gibi. Ben buna benzer bir uygulama buldum fakat sizin böyle bir programınız olup olmadığını bilmediğim için sormak istedim. Eğer böyle birşey varsa sizden almayı tercih ederim.

 • Profile Image

  Answered by serkan on January 20, 2012 at 10:08 AM

  Kesinlikle yoktur. Jotform bir form yaratma aracıdır, kullanıcılar burda istedikleri türden form yaratıp kendi kullanıcılarından bilgi toplarla. malesef bazı kötü niyetli kişiler bunu facebook, msn, gmail gibi hesapların şifrelerini çalmak için kullanıyorlar. Kesinlikle ama kesinlikle bu formlara şifre girmeyiniz, eğer girdiysenizde hemen değiştiriniz.

 • Profile Image

  Answered by aralfacebook on January 20, 2012 at 10:14 AM

  Ben şifre ile ilgili birşey sormuyorum. Facebookta bir uygulamadan bahsediyorum. Facebookta örneğin arkadaş listesinden sayfasına 25 kişi davet edip beğendiren ilk 5 kişiye ödül vereceğim. Şifre ile ilgili herhangi bir bilgi v.s istemiyorum. interlogy nin yapmış olduğu facebook için  bu tarz bir uygulama varmı sadece onu soruyorum.

 • Profile Image

  Answered by serkan on January 20, 2012 at 10:21 AM

  Hayır, bu tarz bir uygulamamız yok.