Aile ve Çocuk Fotoğraf Kontratı

Aile ve Çocuk Fotoğraf Kontratı

Aile/çocuk seansları için detaylı fotoğraf kontratı Form Preview
Now create your own JotForm - It's free!Create your own JotForm
Question Label
1 of 22See AllGo Back
Created with Sketch.
Press
Enter
 • 14
  Press
  Enter
 • 15
  Press
  Enter
 • 16

  ŞARTLAR VE KOŞULLAR

  1. Mandy L. Frase'ın, bu Sözleşmede istenen fotoğraf hizmetlerini yerine getirmek üzere saklanan münhasır, resmi fotoğrafçı olduğu anlaşılmaktadır.

  2. Fotoğrafçı, fotoğrafını çekmesi durumunda fotoğraf çekmek için ya da planlanmasında öngörülemeyen anlaşmazlıklar yerine başka bir fotoğrafçının yerini alabilir. Böyle bir ikame durumunda, M.L.Frase Photography fotoğraf çeken fotoğrafçının yetkili bir profesyonel olacağını garanti eder.

  3. Oturum ücretleri, portre oturumu tarihinde veya öncesinde ödenmelidir. Önizleme, oturum ücreti tam olarak ödenene kadar kullanılamaz.

  4. Dijital görüntüler dahil olmak üzere herhangi bir siparişin hiçbir kısmı, sipariş bakiyesinin tamamı ödenene kadar teslim edilmeyecektir.

  5. M.L.Frase Photography, bu sözleşme kapsamında oluşturulan resimleri reklam, teşhir, yayın veya başka amaçlar için kullanma hakkını saklı tutar. İşbu sözleşmeyi imzalayan Müşteri, bu şekilde bu çerçevede yer alan tüm kişilerin benzerliğini kullanmayı kabul etme yetkisine sahip olduğunu ve bu kullanımdan kaynaklanan davalarda M.L.Frase Fotoğrafçısını tazmin edeceğini ve savunacağını garanti eder.

  6. Negatifler, dijital dosyalar ve önizlemeler, M.L.Frase Photography'ın münhasır mülkü olarak kalır.

  7. İmzanın üzerine, Fotoğrafçı üzerinde kararlaştırılan tarih ve zaman ayırır.

  8. Portre, hava şartlarından başka herhangi bir nedenle yeniden planlanmış veya iptal edilmiş olsa bile, tüm oturum ücretleri ve depozitolar iade edilemez.

  9. Fotoğrafçının düşüncesine göre, hava koşullarını ya da diğer olumsuz koşulların oluşması, M.L.Frase Fotoğrafçılık'ın sanatsal standartlarını karşılayan bir portrenin oluşturulmasını engelliyorsa, Fotoğrafçı alternatif bir yer kullanmayı veya oturumu yeniden planlamayı seçebilir.

  10. Eğer MLFrase Photography, Ateş veya diğer kayıplar, grev, Tanrı'nın eylemi veya tarafların kontrolünün ötesinde başka nedenlerden dolayı veya Fotoğrafçının hastalığı veya aciliyeti nedeniyle bu Sözleşmeyi yapamazsa, o zaman Fotoğrafçı herhangi bir Müşteriye depozito veya oturma ücreti ödenmesi, ancak Sözleşmeyle ilgili herhangi bir yükümlülüğü bulunmayacaktır. Yükümlülükle ilgili bu sınırlama, fotoğrafik malzemelerin işlenmede hasar görmesi, kamera veya medya arızası nedeniyle kaybolması, postada kaybolması veya Fotoğrafçının bir kusuru olmaksızın kaybolması veya zarar görmesi durumunda da geçerli olacaktır. M.L.Frase Fotoğrafçısının başka bir nedenden dolayı başarısız olması durumunda, M.L.Frase Photography, Müşterinin siparişinin perakende değerini aşan herhangi bir tutardan sorumlu olmayacaktır.

  11. Müşteri, boyalardaki doğal boyalar nedeniyle, fotoğraftaki renk boyalarının zaman içinde azalmasına veya renginin değişebileceğinin farkındadır ve Müşteri, bu tür doğal kalitelere bağlı olarak solmaya veya renk değişikliğine dayanan herhangi bir iddia için herhangi bir sorumluluktan dolayı Fotoğrafçı'yı serbest bırakır. Müşteri, basılı ve / veya dijital ürünlerini korumak ve bakım yapmakla sorumludur. M.L.Frase Fotoğraf, söz konusu ürünlerin başarılı bir şekilde teslim edilmesinden sonra hasar görmüş ürünlerden sorumlu değildir.

  12. Bu Sözleşmedeki masraflar, M.L.Frase Photograpy'ın Standart Fiyat Listesine dayanmaktadır. Bu fiyat listesi periyodik olarak ayarlanır ve gelecekteki siparişler, siparişin verildiği tarihte geçerli olan fiyatlardan tahsil edilir. Tüm basılı siparişlere% 9'luk satış vergisi eklenecektir. İş ve dijital alımlar satış vergisinden muaftır.

  13. TELİF HAKKI İLE İLGİLİ BİLDİRİM: MLFrase Photography'ın izni olmaksızın başka yerlerde bulunan negatif fotografları, dijital görüntüleri ve basılı fotoğrafları kopyalamak veya çoğaltmak ve bu Federal Yasanın ihlal edicileri medeni haklarına tabi olacaktır. suçlu cezaları.

  14. DİJİTAL GÖRÜNTÜLERLE İLGİLİ: Müşteri, dijital görüntüyü, ancak, eğer basılmış ürünlerde en az 150 ABD doları satın alırsa, dijital görüntü başına 60 ABD doları üzerinden satın alabilir. Satın alınan dijital görüntüler, web tabanlı dijital indirme, e-posta veya özel USB sürücüsü yoluyla sağlanacaktır. Müşteri dijital görüntülerini kaybederse veya zarar veriyorsa, MLFrase Photography bu kayıp veya hasardan sorumlu olmayacaktır ve kayıp veya hasarlı dosyaların yerini almayacaktır. Fotoğrafçılar tarafından, istemcilerin, herhangi bir dijital dosyayı bir harici sürücüde veya çevrimiçi bulut depolama yoluyla derhal yedeklemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. İstemci tarafından satın alınan dijital görüntüler hala MLFrase Photography'ın mülkiyetinde kalır ve görüntülerin genel stilini, renk / kontrast / pozlama değişikliklerini, görüntülerin bölümlerini kırpmak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir şekilde, biçim şekli değiştirilemez. Nesneleri / kişileri / grafikleri ekleyerek ve nesneleri / kişileri / grafikleri silerek. Müşteri tarafından satın alınan dijital görüntüler başka kişilerle paylaşılmayabilir ve yeniden satılamaz. Bu Federal Yasanın ihlalleri, hukuki ve cezai cezalarına tabi olacaktır.

  15. GÖRÜNTÜLEME VE BASKI RESİMLERİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ: M.L.Frase Photography tarafından üretilen tüm görüntülerin renk kalibreli monitörler kullanılarak yapıldığı unutulmamalıdır. Fotoğrafçı tarafından kullanılan monitörler, baskıda buluşmak için kalibre edildi

  Press
  Enter
 • 17

  ŞARTLAR VE KOŞULLAR DAHİL OLMAK ÜZERE BU SÖZLEŞMEYİ OKUYUNUZ VE ANLAŞMAYI KABUL ETMİYORUM VE SÖZ KONUSU KABUL EDİYORUM.

  Press
  Enter
 • 18
  Press
  Enter
 • 19

  İmzalar

  Photographer Mandy Luminais-Frase

  Press
  Enter
 • 20
  Press
  Enter
 • 21
  Press
  Enter
 • 22

  Lütfen bu Sözleşmenin bir kopyasını kayıtlarınız için saklayın ve / veya yazdırın, ardından formu gönderin. Bu Sözleşmenin şartlarına ilişkin sorularınız varsa veya indirirken, bilgileri doldururken veya formu gönderdiğinizde, e-posta, metin veya telefon yoluyla lütfen bana ulaşın.

  Teşekkür ederim,

  Mandy Luminais-Frase

  (504) 813.9759

  info@mlfrasephoto.com

  Press
  Enter
 • Should be Empty:
 • close