Daire Bilgi İstek Formu

Daire Bilgi İstek Formu

Emlakçıların JotForm kullanarak müşterilerine daha iyi yardımcı olabilmesini sağlamak için kullanılabilecek olan taslak. Form Preview
  • Unutmayın, Ne Kadar Çok Bilgi Verirseniz O Kadar İyi!!
  • Lütfen gerekli olan kutucukları ve diğerlerinden de mümkün olduğu kadar çok kutucuğu doldurunuz. Ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar iyi sonuçlar alırsınız. Sorulan sorularla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen Bana ulaşın. Lütfen gizlilikle ilgili endişeleriniz için Gizlilik Politikası sayfasına bakınız.

  • HİZMET ŞARTLARI!

    Hizmet şartlarının tamamını, hediye kartı şartlarını ve gizlilik politikasını görüntülemek için www.jillyrentshouston.com veya benim resmi Facebook Sayfamı inceleyebilirsiniz.. Beni arkadaş olarak eklemeyi unutmayın!

    1. Hizmetlerim müşterilerime tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmakta ve kira bedelinize bir kuruş bile ilave yapmamaktadır. Hatta hizmetlerimiz sizin kaçırabileceğiniz pazar fırsatlarını size sunmak için tasarlanmıştır. Houston'da bulunan 4000 apartman kompleksinin %98'inden daha fazlasına erişimimiz var ve bu size daha doğru fiyatlandırma yapmamızı sağlamaktadır.

    2. Konumlandırma hizmetinin sizin isteğinizle karşılanmasına karşılık "Ahmet Emlak"tan "Ahmet"i mülk konumlandırıcınız olarak kartvizitlerin üzerinde göstermeyi kabul etmelisiniz. Taşınma tarihiniz belli olduğunda bana haber vermelisiniz ki işlerimizi belgelendirip Hediye Kart'ınızı sağlayabileyim. APARTMAN KOMPLEKSİ BENİ BİLGİLENDİRMEZ, SİZİN BANA ULAŞMANIZ GEREKİYOR..

  • Should be Empty: