Dil Kulübü Başvuru Formu

Dil Kulübü Başvuru Formu

Dillerin üniversiteler departmanı için Türk ideali Form Form Preview
 • Önemli Not!

  Başvuru sırasında güncel öğrenci belgenizin ("disiplin suçu yoktur" notu öğrenci işleri tarafından düşülmelidir) dijital kopyasına ihtiyaç duyacağınızdan lütfen  belgeyi tarattıktan/fotoğrafladıktan sonra başvuru işlemine başlayınız.

  Başvurunuz bittikten sonra da lütfen belgeyi kulübe teslim etmek üzere saklayınız.

  Sadece tek bir dil dersi için başvuru kabul edilmektedir. Birden fazla başvuru yapmanız durumunda yaptığınız son başvuru dikkate alınacaktır.


 • İstanbul Üniversitesi Dil Kulübü Üyelik Başvuru Formu

 • Adaylardan Beklentiler Bildirisi

  (Lütfen dikkatlice okuyunuz)

  1. Bu formda yer alan bilgilerin doğruluğunu ve tamlığını onaylıyorum.

  2. Bu formda yer alan bilgilerin inceleneceğini ve eksik bilgi verdiğim anlaşıldığında başvurumun işleme alınmayacağını biliyorum.

  3. Başvuru için bütün şartları yerin getirsem dahi kontenjan yetersizliğinden dolayı dil derslerine katılamayabileceğimi biliyorum ve anlıyorum.

  4. Dil derslerine sadece "Derslere davet" e-postası, e-posta adresime geldiği takdirde katılım gösterebileceğimi biliyorum.

  5. Dil Kulübü resmi websitesinde yer alan katılmak istediğim dil dersleriyle ilgili ayrıntıları okudum ve anladım.

  6. Güz yarıyılının ilk dersine kayıt tamamlama belgelerimle katılım göstererek dil kulübü üyeliğimi tamamlamak durumunda olduğumu biliyorum.

  7. Dil Kulübü'nün yaptığı ara sınav ve bitirme sınavlarına, İstanbul Üniversitesi ara sınav ve bitirme sınavlarıyla aynı tarihlere denk gelse dahi, katılmak durumunda olacağımı biliyorum.

  8. Bir eğitim gözlemcisinin Dil Kulübü eğitim standartlarını geliştirmek ve güncellemek amacıyla dil derslerini gözlemleyebileceğini kabul ediyorum.

  9. Derslere başladığımda öğretmenimle uygun şekilde iletişim kurmam gerektiğini biliyorum.

  10. Yeni bir dil öğrenmeye, farklı kültürlere ve farklı kültürden bireylerle iletişim kurmaya açığım.

  11. Kulübün sunduğu dil dersleri dışında diğer sosyal ve akademik etkinliklere katılmaya istekliyim.

  12. Yarıyıl bazında 6 krediden fazla ders devamsızlığı yapmamam gerektiğini, derslere mümkün olduğunca fazla sayıda ve düzenli olarak katılım göstermek durumunda olduğumu biliyorum.

  13. Dil Kulübü tanıtım çalışmaları amacıyla üyelerin/üye adaylarının fotoğrafını çekip yayınlayabilir, bunu biliyorum ve kabul ediyorum.