Düğün Anketi

Düğün Anketi

Düğün Anketi Form Preview
 • Herhangi bir ek sorunuz varsa lütfen Zelena@zelenarosephotography.com 916.410.5742 ile iletişime geçmekten çekinmeyin.
 • Düğün Anketi

 •  -
 •  -
 •  -  -
  Pick a Date
 •  :
 •  :
 • Fotoğrafçıya fotoğraf için gelin odasında lütfen aşağıdaki öğeleri bulun.

  1. Kıyafet Askısı

  2. Mücevher, Takı

  3. Ayakkabı ve Aksesuarları

  4. Gelin Buketi

  Dikkat:Anne ve nedimeler gelinden önce giyinmiş ve hazır olmalı çünkü gelinin elbisesine yardım etmesine yardımcı olabilirler. Gelin bu görev için en az 45 dakikaya ihtiyaç duyar.

 • Damadın kol düğmelerini takarken ve kravatını bağlarken fotoğrafının çekilmesi yaygındır. Bu yüzden Damadı ve babasını Damat odasında zamanında hazır olmaları gerektiğini belirtin.

 •  -
 • Gelin ve Damat Romantik Gün Batımı Portreleri için en az 20 dk yalnız bırakılmalı . Sadece Gelin, Damat ve Fotoğrafçılar katılım yapabilir!

 • Düğün Sözleşme Anlaşması

 • Çekilmiş Fotoğrafçı

  Gelin ve damatın (bundan sonra Müşteriler), Zelena Rose Fotoğrafçılığının (bundan böyle topluca ve tek tek Studio olarak anılacaktır), söz konusu düğün tarihe fotoğraflanacağını ve yukarıda açıklanan etkinlikte fotografın sunulması için saklanan seçkin fotoğraf / fotoğraf fotoğrafçısı olacağını kabul eder. Ayrıca başka bir sözleşmeli, ücretli ya da telafi edilmiş bir kişi ya da işletme tarafında herhangi bir biçimde ya da şekilde fotoğraf / fotoğraf baskısının yasaklanmış olacağı ve bu sözleşmenin ihlali olarak kabul edileceği konusunda bir Fotoğraf Bürosu fotoğrafçısı ( Bkz. Fotoğraf İstasyonu Fotoğrafçılığı) Sözleşmenin böyle bir ihlali Studio'yu bu Sözleşme uyarınca Studio'yu serbest bırakır ve Müşterilerin ödediği paralar tasfiye edilmiş zarar olarak Studio tarafından saklanır. Bununla birlikte, söz konusu etkinlikten Müşterilerin adına herhangi bir satıcı tarafından çekilmiş / basılı fotoğrafların çekilmesi, satılması ve / veya çoğaltılması kesinlikle yasaktır ve bu sözleşmenin ihlali kabul edilir. Sözleşmenin bu şekilde ihlal edilmesinin Studio'yu bu Anlaşma uyarınca başka sorumluluklardan kurtaracağı ve Müşterilerin ödedikleri paraların tasfiye edilmiş zarar olarak Studio tarafından saklanması kabul edilir.

  Acil Durumlar

  Ciddi yaralanmalar veya bu sözleşme veya yakın aile üyesine imzalayan tarafların herhangi birinin ölümü bu anlaşmanın fotoğrafçının ani hastalık durumunda vb doktordan dokümantasyon, cenaze müdürü görünümünü preenting veya sözleşme gerçekleştirirken, istemci ile hükümsüz olmasına yol açar Studio'nun bu sözleşmeyi başka bir fotoğrafçıya devretmesine veya müşterinin başka bir fotoğrafçı ile sözleşme yapmasına izin verme seçeneği vardır. Bekçi haricindeki tüm ücretler iade edilecektir.

 • Fotoğraf Kabin Fotoğrafçılığı

  Photo Cab Fotoğrafçılık sözleşmeli düğün ancak bu kılavuz ile izin verilir. Taahhütlü fotoğraf stüdyosu fotoğrafçısı sadece fotoğraf stüdyosunu işletecek ve söz konusu düğünün diğer yönlerini belgelemek veya fotoğraflamak için izin verilmiyor.

  Negatifler (Dijital Dosyalar)

  Stüdyo, tüm olumsuzlukları ve / veya dijital dosyaları kendi kişisel kullanımı için saklayacaktır. Açık ve yazılı izin olmaksızın kişisel ve prive kullanımı dışındaki herhangi bir Studio görüntüsünün kopyalanması yasaktır. Olay tarihinden itibaren 18 ay geçtikten sonra, Müşterilerin tüm paketini almadıkları halde tüm paketi nihai (albüm dahil) kabul edilecek ve dosyalar tahrip edilmiş olabilir. Stüdyo saatlik kapsama alanı başına saatte 50 görüntü sunar. Bu, bir garanti değildir ya da stüdyo bu aralıkta üretilen görüntü eksikliği nedeniyle sorumlu tutulamaz. Stüdyo, kalitesiz görüntülere karşı miktar görüntülerine inanır.

  Gıda

  Yukarıda açıklanan olayda Stüdyo Fotoğrafçıları ve Yardımcıları Yemekleri verilecek.

 • Fotoğraf Kullanımı

  Stüdyoya, burada, Stüdyoların bulunduğu yerdeki, İnternet üzerindeki ve potansiyel müşterilerle yapılan kişisel toplantılar dahil makul ticaret uygulamalarına uygun olarak resmin reporoduction'ını genel pazarlama amaçlarıyla kullanmak için Studio'ya izin verilir. Müşteriler burada açıklanan olaydaki tüm olumsuzlukların, dijital dosyaların ve bunlardan türetilen resimlerin Stüdyoya ait olduğunu kabul eder. Müşteriler, Stüdyanın yazılı izni olmaksızın imajlarını satamaz veya herhangi bir üçüncü parti kullanımını yetkilendiremez.

 • Fiyatlandırma

  Yukarıda belirtilen şekilde sipariş edilen ve / veya madde halinde verilen ürünler için güncel fiyatlar, etkinlik tarihinden sonraki 180 gün boyunca garanti altına alınacaktır. Müşterilerin siparişleri bu zaman dilimine girmezse, öğeler yeni fiyatlara tabi olabilir. Böylece, Müşteriler ek bir sipariş vermek için beklerseler, daha pahalıya mal olabilir. Fiyatlar, bu bildirim olmaksızın istediği zaman değişebilir.

  albümler

  Albümler, ilk gelene, ilk hizmet esasına göre dizayn edilir. Yukarıdaki etkinlik tarihinden itibaren 265 gün içinde yukarıda listelenen albüm satın alımını takip etmeyen müşteriler, söz konusu albümü almaya veya albümle ilerlemek için 350 dolarlık bir ücret ödeyeceklerdir. Sözleşmelerinin bir parçası olarak bir albüm belirtmeyen müşteriler herhangi bir zamanda bir albüm satın alabilir, ancak sözleşme dışında olduğunda siparişin yapıldığı saatte albüm fiyatı belirlenir.

  Belirli Fotoğraflar ve Sorumluluk

  1. Studio, kabul edilen endüstri standartlarına göre Müşteri memnuniyetini sağlamak için her türlü çabayı gösterecektir. Studio'nun sanatsal yorumları, kabul edilebilir ve doğru sayılır. Özel etkinliklerin değişen ve akışkan niteliğinden dolayı, Studio herhangi bir belirli resim (ler) in üretimini garanti etmez. Hava durumu, Müşteri veya konuların geç gelişi, kayıp kişiler, kısa zaman çizelgeleri, mekan kısıtlamaları, konuk arabirimi, alkollü kişiler vb. Gibi Studios kontrolünün dışındaki olaylar, bazı resimlerin oluşturulmasını engelleyebilir. Stüdyo, Stüdyo kontrolü dışındaki olaylardan dolayı Sözleşme şartlarına uymamaktan sorumlu değildir.

  2. Stüdyo, ihmal, kaza ya da herhangi bir kişi, diğer servis ajansı ya da gerçekleştirmede gerekli olan üçüncü şahıslar tarafından bahsedilen ya da bahsedilen herhangi başka kaçınılabilir ya da kaçınılmaz eylem nedeniyle kanıtlar ya da baskılar sağlamamakla yükümlü tutulamaz ya da hasar göremez. Işbu sözleşmede belirtilen işlev.

  3. Müşteriler, işbu Anlaşma uyarınca, bu Anlaşma uyarınca Stüdyoların zararları için verilen sorumluluğu, bu Anlaşmaya istinaden Gerçekte Müşteriler tarafından ödenen Görünüm Ücreti ve Hizmet Ücretinin toplam değeri ile sınırlandırılmıştır.

  Tahkim

  Taraflar arasında bu anlaşmada herhangi bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa ve gayri resmi müzakere yoluyla iyi niyetle çözüme kavuşturulamazsa, bu anlaşmazlık tahkim yoluyla çözülür. Stüdyo ve Müşteriler, hakemliği yürütmek için bir firma veya birey üzerinde mutabık kalacaklardır. Stüdyo ve Müşteriler, fiili tahkimin yürütülmesinin maliyetlerinin eşit bir payı sağlayacaktır. Stüdyo ve Müşterilerin her biri, hukuki temsil, transkript, tazminat ve tahkimin hazırlanması için gereken diğer masraflar için kendi masraflarını karşılayacaktır.

  Kanıtlar

  Müşterilerin fotoğraf çektirdiği bir fotoğrafçı ve sanatçı olan Studio, herhangi bir imajı kötü veya alakasız gördüğü kanıtlardan kaldırma kararını korur.

  İzinler, Yer Ücretleri ve Giderleri

  Müşteriler, düğün veya bu sözleşmede yer alan oturumlar için kullanılan herhangi bir mekan, kişi veya yer tarafından talep edilen herhangi bir ücreti veya komisyonu almak ve / veya almak için sorumlu olacaktır. Buna ibadethane evleri, parklar, resepsiyon salonları veya etkinlik koordinatörleri dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir. Seyahat, konaklama, kabul ve park ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan bu sözleşmenin önceki paragraflarında ve özetinde belirtilenlerden daha fazla ilave masraflar Müşterilerin sorumluluğundadır.

  mekan

  Müşteriler, bu Anlaşmanın ihlali nedeniyle bir mahkemede herhangi bir işlem başlatıldığında veya bu Sözleşmeyle ilgili herhangi bir nedenle başlatıldıysa, mekan Stüdyosun işletme lisansının tescilli bulunduğu yere ait olacaktır. Stüdyo için olumlu bir hüküm çıkarsa, Müşteri söz konusu işlem için ilgili avukat ve mahkeme harçlarını ödemeyi kabul eder.

  Bölünebilirlik

  Bu Sözleşmenin herhangi bir bölümü, alt bölümü, cümle, kısmi ya da uygulama yetkili mahkeme tarafından geçersiz sayıldığı takdirde, bu karar herhangi bir bölümü, alt bölümü, cümle, bölüm ya da uygulamayı etkilemez, zayıflatmaz ya da geçersiz kılmaz ancak sınırlandırılacaktır. Bu kararın verileceği anlaşmazlığa doğrudan dahil olan bölüm, alt bölüm, cümle, bölüm ya da başvuruya gönderir.

  DEVRETME

  Bu sözleşme, tarafların tümünün yazılı onayı dışında atanamaz.

  Üçüncü Taraf (lar)

  Bu anlaşma, Müşteriler ile Stüdyo arasında olup, tüm bu taraf çıkarlarını kapsamamaktadır.

  Sözleşme: Bu sözleşme, tarafların TÜMÜ anlaşmasıdır. Açıklanan veya ima edilen başka herhangi bir şart veya koşul yoktur. Bu sözleşmeyle ilgili ek, düzeltme veya değişiklikler yazılı olarak olmalı ve Müşteriler ve Stüdyo tarafından imzalanmış olmalıdır. Sözlü değişiklikler herhangi bir zamanda uygulanamaz. Bu Sözleşme, Kaliforniya Eyaleti yasalarına tabidir.

 •  
 • Başka sorularınız olması durumunda lütfen Zelena@zelenarosephotography.com 916.410.5742 ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

  Seninle çalışmayı dört gözle bekliyoruz!

 • Should be Empty:
Now create your own JotForm - It's free! Create your own JotForm