Fotoğraf İletişim Formu

Fotoğraf İletişim Formu

Fotoğraf İletişim Formu Form Preview
 • Müşteri bilgisi + sözleşme

 • SÖZLEŞME VE HİZMETLER

  Aşağıda imzalayarak, (Müşteri) Erin McCoy'un oturumumdaki görüntüleri sosyal medyayla ve pazarlama amacıyla tazminat ödemeden paylaşmasına izin vermeyi kabul ediyorum.

  Doğum Oturumu

  -Doğum öncesi, doğum sonrası ve doğum sonrası görüntüleri içeren 8 saatlik hastane kapsamına

  - kardeşler / yakın aile fertleri dahildir

  - özel USB üzerinden teslim edilen tüm resimler

  - 100 dolarlık baskı kredisi çevrimiçi mağazada kullanılacak

  Toplam ücret: 800 TL

  SÖZLEŞME

  Bakım ücretinin iadesi mümkün olmadığından ve rezervasyon sırasında yüzdesi% 25'dir.Yüklenici 24 saat içerisinde teslim edilmezse, bu sözleşme geçersiz sayılır ve oturum iptal olur.Oturum ücretinin geri kalan kısmı oturumda yapılacaktır.Oturum ücreti oturum sırasında gönderilmemişse, Müşteri'ye bakiyenin gönderilmesi için 24 saatlik bir süre verilecektir.Ücreti gönderilmeden önce hiçbir resim düzenlenmeyecek.Böyle bir sürenin sonunda, bakiyenin ödenmemesi durumunda, oturumdaki resimler kalıcı olarak silinmeye tabidir.

  Resimler, oturum tarihinden 6 hafta sonra teslim edilecek.

  Galerinin içeriği Erin McCoy'un tasvirindedir.Erin en iyi görüntüleri seçip yazılarını düzenleyecek.Daha fazla düzenleme ya da itiraf ücretlendirilecektir.

  Lütfen rezervasyon öncesinde sanatçınızın stil ve estetiğinin farkında olun.Bu tarz ve estetiğin gösterildiği eksiksiz bir portföy http://www.erin-mccoy.com/blog/galleries/ adresinde görülebilir, bunları daha önce incelemediyseniz.


  Hastalık, acil durum, hava durumu ve diğer durumlarda Erin McCoy doğuma katılamazsa, bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle herhangi bir sebeple kendisi tarafından onaylanmış uygun bir yedek fotoğrafçı gönderir.Hastane kısıtlamaları, acil durumlar, özel durumlar, hastalık veya hasta kurtarma fotoğrafçısı ile sınırlı olmayan herhangi bir nedenle Herhangi bir doğum karşılığında ödenen ücretler ve bakiyeler 48 ya da yeni doğan bir oturuma uygulanır.


  Erin McCoy Photography, tüm görüntülerde (dijital dosyalar da dahil olmak üzere) tam telif hakkını elinde tutacak ve görüntüleme, yayınlama / diğerlerini koruma hakkı saklı tutar. Herhangi bir nedenle.Müşterinin daha fazla resim düzenlemesi yasaktır.Müşterinin, Erin McCoy'un yazılı izni olmaksızın yarışmalarda fotoğraflar kullanması da yasaklanmıştır.Müşteri herhangi bir nedenle görüntülerini üçüncü taraflara satamaz.Müşteriye, görüntüler için yazılı olarak basılı hakları verilecek ve baskı amaçlı dijital dosyaları indirip kullanmasına ve seçtikleri satıcısına izin verilecek.

  Müşteri aşağıda imzalanarak yukarıda belirtilen şartları kabul eder:

 • Should be Empty: