İkinci Çekici / Asistan Anlaşması

İkinci Çekici / Asistan Anlaşması

İkinci Çekici / Asistan Anlaşması Form Preview
İkinci Atıcı / Asistan Anlaşması
 • İkinci Çekici / Asistan Anlaşması

  • Blessed Wedding Photography ve ortaklari için çalışmayı kabul ediyorum. Sözleşmeli fiyat, bütün taraflar tarafından iş kabulunden önce kabul edişmiştir. Her iş için harçlar değişebilir; belirlenmiş sözleşmeli ücret yoktur. Harçlar, ödeme düzenlemeleri ve beklentileri; ödenmiş veya ödenmemiş, sadece e-posta ile tartışılır, ve herhangi bir işetişim yanlışını önlemek adına yazılı olarak yazılır. Bağımsız bir taraf olma şartlarını kabul ediyorum, dolayısıyla vergiler için 1089 teslim alacağım ve kendi vergilerimden sorumlu olacağım.
   *<input value="1" />İlk
  • Davranış Kuralları
  • Üniforma
   Anlaşmada belirtildiği üzere, her ortak düzgün görünüşlü ve profesyonel bir üniforma giyecektir. Eğer söylenen üniformayı giymeden iş için ortaya cıkarsanız, eve dönüp üstünüzü değişmeniz istenecektir. Bizim kıyafetimiz iş kıyafetidir, hiçbir grafik içermeyen ve düşük kesim olmayan bir siyah kollu gömlek (ya da size verilen Blessed Wedding Photography Shirt) giyiniz. Siyah pantolon veya bol pantolon, (şort, kapri, düşük kesim hariç) giymenize izin vardır. Rahat bir ayakkabı giyin, spor ayakkabılardan sadece siyah veya siyah beyaz olanlara izin vardır, ama açık parmaklı ayakkabılara izin verilmez. Ayakkabınızın rahat olduğundan emin olun; bütün gün ayakta olacaksınız. Lütfen iyi hijyenli olup, parfümlü kozmetikleri minimumda tutun.

  *<input value="1" />İlk

  • Zaman
  • Fotoğrafçınız size bir varış zamanı verecektir, lütfen GEÇ KALMAYIN. Her olay farklıdır, bazı olaylar beklenenden daha uzundur. Lütfen, olaydan sonra belli bir zamanda belli bir yerde olmanız gerekiyorsa fotoğrafçınıza önceden bildiriniz. Eğer, saatlik ücret alıyorsanız, fotoğrafçıya belirttiğinize emin olun, ve kabul edilen saatlerde işten ayrılmadan önce yazılı olarak bunun belgesini alın.

  *<input value="1" />İlk

  • Telif Hakkı "sizin fotoğraflar üzerindeki haklarınız"
   Herhangi bir olayda çekilmiş tüm fotoğrafların hakları Blessed Wedding Photography malıdır. Fotoğraflarını sadece Jacqueline Photography ile paylaşma şeklinde müşteri ile bir anlaşmamız ve modelimiz var. Fotoğraflar sadece portfolyo ve özgeçmişte kullanılacaktır ve fotoğrafların Blessed Weddıng Photography tarafından çekildiğine dair bir etiketleme yapılmaksızın online olarak veya halka açık olarak görünmeyecektir. Hiçbir zaman Blessed Wedding Photography işinde çekilmiş fotoğraflardan şahsi bir şekilde para kazanamazsın ve bu fotoğrafları sunamazsın.
   *<input value="1" />İlk
  • Davranış
   Fotoğrafçının ana fotoğrafçı olarak rolünü saygı duymalısın. Asistanlar önce fotoğrafçıya yardım etmelidir, sonra çekim yapmalıdır. Aksine talimat verilmediği sürece, her daim fotoğrafçıyla beraber olduğunuza emin olun. Fotoğrafçınızla hiçbir zaman tartışmayınız veya fotoğrafçınızı asla baltalamayınız. Eğer kendi şahsi fotoğrafçılık işiniz varsa, evlilik boyunca asla müşteri kazanmak adına kendi şahsi işinize yönelik kartlar dağıtamaz veya kendi işinizden bahsedemezsiniz. Evlilik boyunca alkol veya sigara içemezsiniz. Eğer, bunlardan biri gerçekleşirse bu acil olarak işinize son verilmesi için zemini hazırlar.
   *<input value="1" />İlk
  • Delivering of Photos
   Ya size verien hafıza kartıyla ya da kendinizinkilerle çekim yapacaksınız. Eğer kendinizinkiyle çekim yapacaksınız fotoğrafları düğünden hemen sonra benim bilgisayarıma yükleyeceğiz. Eğer size verilen hafıza kartıyla çekim yapıyorsanız, fotoğraf çekiminden hemen sonra kartı fotoğrafçıya vereceksınız.
   *<input value="1" />İlk

  • Loss of Photos or Damage Created

  Eğer, düğünde çekilen fotoğraflarda bir kayıp varsa, son ödemenizi alıp almayacağınız fotoğrafçınızın takdirine kalmıştır. yükümlükük sigortası almanız tavsiye edilir, aksi halde düğünde değiştirme gerektiren bir zarar veya cezai zarar vermeniz halinde kendi başınıza oladaksınız. Siz özel anlaşmalı olarak kiralanıyorsunuz ve kendi davranışarınızdan sorumlusunuz.

  *<input value="1" />İlk

  • Bildirim
   Eğer bir düğün için yardım sağlayamamanız halinde, minimum 2 hafta önce bildirim veya sizin için eşdeğer bir değişim gereklidir. Eğer, affedilebilir bir devamsızlığı 2 haftadan önce bildirmezseniz listenin en altına alınacaksınız. Eğer devamsızlığınız affedilebilir değilse, ya da ikinci suçunuzdan sonra siniz hizmetiniz artık gerekli değildir. Eğer, bunu bildirmezseniz ve bir düğüne gelmezseniz, bu sözleşmenin sizin için iptali söz konusudur.
   *<input value="1" />İlk

  • Bu anlaşmanın isteğime bağlı olarak benım elektronik imzamla imzalandığını ve 18 yaşından büyük olduğumu kabul ediyorum.<input maxlength="255" size="8" />First<input maxlength="255" size="14" />Son
 • Should be Empty: