Seyahat Sigortası Formu

Seyahat Sigortası Formu

Bu, müşterilerin seyahat sigortası isteyip istemediklerini belirttikleri bir formdur. Bu seyahat sigortası formu örneği seyahat sigortası hakkında açıklamalar içermektedir. Ayrıca, bu seyahat sigortası şablonu isim, e-posta, telefon numarası, adres, imza, çıkış tarihi içerir. Form Preview
 • Seyahat Sigortası Formu

 • Yasalara göre sizlere seyahat sigortasını öneriyorum.Bu nedenle tüm seyahat acentelerinin size seyahat sigortası yapıldığını gösteren Seyahat Sigortası satın almayı sağlayabilir ve imzalayabilirsiniz ya da satın almamayı tüm sorumluluğu ile kabul edebilirsiniz.

 • Acil durumlar en az beklediğiniz bir anda bile meydana gelebilir. Tatilinizi seyahat sigortası poliçesi ile korumanızı tavsiye ederim. Yolcu gemileri, havayolu şirketleri, oteller ve tur operatörleri, tüm depozitodan para iadesine kadar hiçbir ücret ödemeden iptal için yüksek cezalar talep etmektedir. Akılda tutulması gereken bir diğer önemli nokta da, çoğu sağlık sigortası poliçesinin, ülke dışındayken sizi kapsamayacağıdır. Seyahat Sigortanız sizi aşağıdaki alanlarda koruyacaktır:

  Yolculuk İptal

  Gezi Ertelenmesi

  Yolculuk Kesintisi

  Cevapsız Bağlantı

  Bagaj Kaybı, Hırsızlık veya Hasar

  Bagaj Gecikmesi

  Acil Tıp ve Diş Giderleri

  Acil Tıbbi Ulaşım

  7/24 Yardım Hattı Yardımı

  Ayrıca, önceden mevcut olan kapsamdan faydalanabilmeniz için, politikanızın son ödeme tarihinden önce satın alınması gerektiğini lütfen unutmayın. (bu Allianz ile ilgili durumdur ve tüm tedarikçilerimizin politikaları için geçerli değildir). Önceden var olan kapsama alanı için ek maliyet yoktur.

  Etkin bir politikaya sahip olana kadar kapsama sahip olmadığınızın anlaşılması da önemlidir! Önceden var olan kapsama grevler, doğal afetler, terörizm vb. gibi dünya olayları için geçerli olmayacaktır.

  Lütfen kayıtlı bir sigorta acentesi olmadığımı ve yasal olarak sigorta ile ilgili özel tavsiye veya bilgi sağlayamadığımı anlayın. Bilgi için, lütfen Allianz Insurance Company ile 866-840-0837 numaralı telefondan iletişime geçmekten çekinmeyin.

 •  -
 • Seyahat Sigortası satın almak isterseniz, lütfen aşağıdaki linke giderek Kredi Kartı Yetkilendirme formunu doldurunuz:

  http://form.jotform.us/form/32027428048148

 • Seyahat Koruması Sigortasının yararlarını anladım ve anladım. Bu formun imzalanıp gönderildikten 24 saat sonrasına kadar herhangi bir teminat almadığımı beyan ediyorum.

  Bu korumayı reddettiğimde, seyahat edemememe veya herhangi bir sebepten ötürü herhangi bir sağlık gideriyle uğraşmaktan dolayı yapılan harcamalar için tüm mali sorumluluğu üstleneceğim. Ayrıca, maksimum teminat elde etmek için Seyahat Sigortasını hemen almam gerektiğini anlıyorum, herhangi bir önceden var olan koşulların karşılanabilmesi için seyahat sigortası, son ödeme yapılmadan önce satın alınmalı ve gezi düzenlemelerinin tüm masrafları karşılanmalıdır.

  Not: Allianz, sigortanızı satın alma tarihinden itibaren 10 gün içinde iptal ederseniz ve bir tazminat talebinde bulunmadığınız veya seyahatinizden ayrılmadığınız takdirde primlerinizi iade edecektir.

 • Lütfen, aşağıda alanı imzalamak için farenizi, kalemi veya parmağınızı kullanın. Teşekkür ederim!

 • Clear
 •  -  -
  Pick a Date
 • Should be Empty: