JotForm Logo
 • Welcome to JotForm!

  Customize forms, save time & effort and collect online payments easily.

  OR
  Welcome Back!

  Customize forms, save time & effort and collect online payments easily.

  OR

TAKI SİPARİŞ FORMU

by dilmin Cloned 1
Takı mağazalarının, müşterilerinden sipariş alması için kullanılır. Müşteriler için bu mücevher siparişi form şablonunu kullanılarak, takıların tarzı, boyutu, miktarı gibi özellikleri belirlenebilir. Bu mücevher sipariş formu şablonu, müşterilere çevrimiçi ödeme ve nakit ödeme gibi birkaç ödeme şeklini sunmasının yanı sıra teslimat şeklini seçmeleri için de bir yol sunar. Bu mücevherat sipariş formu, mağaza satışlarında kulanılabildiği gibi yöneticiler için siparişlerin önemli ayrıntılarını ekleyebilmelerine yarayan bir ofis bölümüne de sahiptir.
TAKI SİPARİŞ FORMU

More templates like this

Jewelry Product Order Form

Apparel Order Forms

For jewelry stores, use this jewelry order form to get orders from your customers who are interested in your sets of jewelry, choose their favorite fashion collection, and accessories. Use this jewelry order form template for your customers to customize their order of your jewelry such as the size which is important and the quantity they are ordering for each item. This jewellery order form template offers your customers a few types of payment methods such as online payment and cash payment and a way for them to select the mode of delivery. This jewellery order form has an office use only section for your store sales or managers to add important details of the fulfilled orders.

Order Form with images, sizes and quantity options

Apparel Order Forms

Form used to order items. Enhanced with images, quantity options and sizes. Designed for apparel selling commerce or other type of merchandise.Customization provided.

Shirt Order Form

Order Forms

Capture each shirt order with this stylish form (shirt images can be easily added)!