Yaz Dönemi Stajyer Başvuru Formu 2013

Yaz Dönemi Stajyer Başvuru Formu 2013

Yaz Dönemi Stajyer Başvuru Formu 2013 Form Preview
 • Aile Bakanlığı Yaz Dönemi Stajı 2013

 • İlk Presbiteryen Kilisesi, gençlerle ve çocuklarla çalışma yoluyla İsa'ya hizmet etmek isteyen üniversite çağındaki genç erişkinler için yaz stajyer posizyonları sunmaktadır. Yaz stajyeri, Aile Bakanlığı personeliyle ortaklaşa olarak ve Çocuk Bakanlığı Direktörlerinin veya Gençlik Bakanlığı Direktörünün doğrudan gözetiminde çalışırç

  Bu, ilişkiler kurarak, danışmanlık yaparak, inançları geliştirerek ve bir Hıristiyan eğitimi sağlayarak gençlerin hayatına katılmak için mükemmel bir fırsattır. Stajyerler İncil okuma, Tatil İncil Okulu ve Pazar okulu gibi programları tasarlayarak, uygulayarak ve değerlendirerek liderlik becerileri geliştirme fırsatı bulacaklar. Bakanlığa yönelik bu elden geçmiş yaklaşım, kolejde yaşça büyük genç yetişkinlere bakanlığa çağrı yapmak için bir yaz sunuyor. Stajyerler, ilk kilisenin kilisesine ve toplantılarına katılarak ve kilisedeki diğer görevlilerle birlikte çalışarak İlk Presbiteryen Kilisesi personelinin hayatına katılacaktır. Staj başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki online başvuru formunu doldurun ve gönderin.

 • Çocuklar için Kilise Eğitimi Stajyeri: Mo-Ranch Tüm Kilise Geri Çekilişi, Pazar Okulu, Tatil İncil Okulu, okulöncesi etkinlik günleri, ilk günlük geziler ve etkinliklerde çocukların aktivitelerinin planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde yardımcı olmak ve çocuklar ve liderler için onlarla birlikte dua eğitimi yapmak.

  Gençler için Kilise Eğitimi Stajyeri: Mo-Ranch Tüm Kilise Geri Çekilişi, Pazar okulu, Ortaokul ve Lise misyon gezileri, burs etkinlikleri, hizmet faaliyetleri, haftalık İncil çalışmaları, iletişim çalışması ve gençlik etkinliklerinin planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesine yardımcı olmak ve öğrenciler için onlarla birlikte dua eğitimi yapmak.

  Çocuklar için Gündüz Kampı Stajyeri: Okul öncesi ve ilköğretim çocuklar için bir Yaz Günü Kampı programının planlanması, öğretilmesi ve organizasyonunda iki stajyer aranıyor. Stajyerler, temalar, dersler, geziler, etkinlikler ve özel konuklar dahil olmak üzere çocuklar için kaliteli çocuk bakımı ve programlama sağlamak için Pazartesi - Cuma Nursery Bakanlığı Direktörü ile birlikte çalışacak.

  Çocuk ve Gençler için İstihdam Süresi: 28 Mayıs - 5 Ağustos tarihleri arasındaki on hafta. (Tarihler okul programına göre esnek olabilir.)

  Gündüz Kampı için İstihdam Süresi: 20 Mayıs'tan 9 Ağustos!a kadar on iki hafta.

  Terms of Employment: Ücret, Çocuk ve Gençlik eğitimleri için 3000 $, Day Camp için ise $ 3600 olacaktır. Gerekirse konut temin edilecektir. Ulaşımı kendiniz sağlamalısınız. İstihdam başarılı geçmiş ve ilaç testlerine bağlıdır.

  Daha Fazla Bilgi için: Suzanna Frey'ye 210-271-2721 ya da SuzannaF@fpcsat.org adresinden ulaşın.

  Başvurular için son teslim tarihi 18 Mart 2013 Cuma'dır.

  Mülakatlar 2-4 Nisan tarihlerinde yapılacak.

Now create your own JotForm - It's free! Create your own JotForm