Yaz Stajı Başvuru Formu 2013

Yaz Stajı Başvuru Formu 2013

Yaz Stajı Başvuru Formu 2013 Form Preview
 • Yaz Stajı Başvuru Formu 2013

 • First Presbyterian Kilisesi, gençler veya çocuklar ile çalışarak Jesus Christ için adamak isteyen üniversite çağındaki genç yetişkinler için yaz stajyer pozisyonları sunmaktadır. Yaz stajyeri, Aile Bakanlığı personeliyle ortak olarak ve Çocuk Bakanlığı Direktörlerinin veya Gençlik Bakanlığı Direktörünün doğrudan denetimi altında çalışır.


  İlişki kurmak, danışmanlık yapmak, inançlarını geliştirmek ve böyle bir Hristiyan eğitim programına katılarak hayatlarını kolaylaştırmak için harika fırsattır. Stajyerler, İncil okuma, Tatil İncil Okulu ve Pazar okulu gibi programları tasarlayarak, uygulayarak ve değerlendirerek liderlik becerileri geliştirme fırsatı bulacaklar. Bakanlığa yönelik bu gerçekçi yaklaşım, üniversite çağındaki genç yetişkinlere bir yazlarını bakanlığı keşfetmek için fırsat sunuyor. Stajyerler, ayrıca, kilisede bulunan diğer kilise üyeleriyle birlikte çalışarak ve personel şapeli ve toplantılarına katılarak First Presbyterian Kilise personellerinin hayatlarına dahil olacaklardır. Staj başvurusunda bulunmak için, lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurun ve gönderin.

  Çocuk Bakanlığı Stajyerliği: Mo-Ranch Tüm Kilise Gerileyişini, Pazar Okulu, Tatil İncil Okulu, okul öncesi etkinlik günleri, ilk günlük geziler ve etkinliklerde çocukların aktivitelerinin planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesinde yardımcı olup öncülük edebilirsiniz .

  Gençlik Bakanlığı Stajyerliği: Mo-Ranch Tüm Kilise Geri Çekilişi, Pazar okulu, Ortaokul ve Lise misyon gezileri, burs etkinlikleri, hizmet faaliyetleri, haftalık İncil çalışmaları, iletişim çalışması ve gençlik etkinliklerinin planlanması, uygulanması ve değerlendirilmesine yardımcı olun.

  Çocuk Günlük Kamp Stajyeri: Okul öncesi ve ilköğretim çocuklar için bir Yaz Kampı programının planlanması, öğretilmesi ve organizasyonunda iki stajyer aranıyor. Stajyerler, temalar, dersler, geziler, etkinlikler ve özel konuklar da dahil olmak üzere çocuklar için kaliteli çocuk bakımı ve programlama sağlamak için Pazartesi - Cuma Nursery Ministry Direktörü ile birlikte çalışılacaktır.

  Çocuk ve gençler için iş süresi: 28 Mayıs- 5 Ağustos (10 hafta) (Tarihler okul programına göre esnek olabilir.)

  Kamp Süresi Çalışma Süresi: 20 Mayıs- 9 Ağustos arası (12 Hafta)

  Çalışma Koşulları: Çocuk ve gençlik pozisyonu için ücret 10 700 TL ve kamp pozisyonu için ücret 12 800 TL’dir. Konaklama gerektiği zaman sağlanmaktadır. Ulaşım kişilere aittir. Çalışanlar başarılı geçmişi olan ve ilaç testine tabi tutulmuş kişilerdir.

  Daha fazla bilgi için Suzanna Frey ile iletişime geçebilirsiniz. ( Telefon Numarası: 210-271-2721 ) (E-mail: SuzannaF@fpcsat.org)

  Son başvuru tarihi: Cuma, 18 Mart 2013

  Görüşmeler 2-4 Nisan tarihleri arası düzenlenecektir.