PayU Türkiye Ödeme Formları

Kolay entegrasyon, hızlı online ödeme!

https:// www.jotform.com
Jotform PayU Türkiye Payment Form
Full Name
My Products
Landscape Artwork
$1200
Cubist Artwork
$1800
Credit Card Information
Your payment is received with

Jotform'un PayU entegrasyonunu kullanarak farklı para birimlerinde ödeme alabilirsiniz.

Ödeme almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Form Oluşturun

Form Oluşturun

Jotform şablonlarını ya da sürükle-bırak özelliğini kullanarak hemen bir ödeme formu oluşturun ve yayınlayın.

PayU Türkiye'yi Ekleyin

PayU Türkiye'yi Ekleyin

PayU'yu kolayca formunuza ekleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken PayU ikonuna tıklayarak hesabınıza bağlanmak.

Ödeme Almaya Başlayın

Ödeme Almaya Başlayın

Artık formunuz kullanıma hazır!! Formu müşterilerinize gönderebilir ve anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Jotform Ödeme Almayı Kolaylaştırır

Ekstra İşlem Ücreti Yok

Jotform kullanırken her satın alımınızda ek işlem ücreti ödemek yerine sadece standart PayU işlem ücretini ödersiniz.

Podo

Müşterilerinize internet üzerinden Jotform ve PayU kullanarak online ödeme seçeneği sunabilirsiniz. PayU, 17 ülkede kullanılan birçok para biriminde ödeme almanıza olanak tanıyan yenilikçi bir ödeme yöntemidir. Jotform'un PayU entegrasyonu ile müşterileriniz kendi yerel para birimlerinde ödeme yapabilecekleri bir ödeme sayfasına yönlendirilir. Jotform'un PayU entegrasyonu hem yerel hem de global olarak ödeme almak için harika bir yoldur.

Jotform kullanıcıları, anında ödeme alma ve müşterilerle ilgili detaylı bilgiler edinmenin en kolay yolunun keyfini çıkarıyor. Müşteriniz bir ücret ödemek, bağış yapmak, sipariş vermek veya para yatırmak istediğinde sonu gelmeyen bir email trafiğine artık gerek kalmıyor.

Jotform, ihtiyacınız olan tüm bilgilerin yanında artık ödeme almanıza da olanak tanıyor. Üstelik müşterileriniz ödeme yaptıklarında dijital imzalarına ve yükledikleri belgelere de erişebilirsiniz.

Jotform ödeme güvenliğine büyük önem veriyor ve bunu, yerleşik güvenlik özellikleri ve "PCI DSS Hizmet Sağlayıcısı - Seviye 1" uyumluluğuyla gösteriyor. Siz de hemen bir Jotform ödeme formu oluşturabilir ve PayU ödemelerinizi vakit kaybetmeden tahsil edebilirsiniz.


PAYU Türkiye'yi kullanarak dolandırıcılık işlemlerinden korunmuş olursunuz. Ayrıca Taksitli Sanal POS kullanma özelliği ve kart saklama imkanı ile dönüşüm oranlarını arttırarak daha yüksek müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Kendi Ödeme Formunuzu Oluşturun

Hemen bir hesap oluşturarak ödeme almaya başlayın!