PayU Türkiye Sıkça Sorulan Sorular

PayU hakkında sıkça sorulan sorulara aşağıdan bakabilir veya destek ekibimizle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Your search "{searchValue}" did not match any results.

 • PayU ödeme hizmetleri nedir?

  PayU ödeme hizmetleri, işletmelerin gerek web gerekse mobil üzerinden online olarak sanal POS hizmeti alabildiği bir finans teknolojisidir. Bu süreçte, işletmeler herhangi bir bankaya başvurmalarına gerek kalmaksızın sanal POS temin edebilir veya anlaşmalı bankaların sanal POS’larından faydalanabilir. Bununla birlikte, kullanıcılar taksitli ve taksitsiz olmak üzere ödemelerini online olarak alabilir.

  PayU ödeme formunuzu şimdi oluşturun, ödeme almayı ertelemeyin!

 • PayU ne işe yarar?

  PayU, müşterilerinizin online olarak hızlı bir biçimde birçok para biriminde ödeme yapmasına olanak sağlayan, an itibariyle 17 ülkede yaygın olarak kullanılan bir ödeme yöntemidir. Jotform’un PayU entegrasyonu ile dilediğiniz formu oluşturabilir ve dilediğiniz para biriminde ödeme alabilirsiniz.

 • PayU entegrasyonu nasıl yapılır?

  PayU ödeme metodunu Jotform’a entegre etmek oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey form oluşturmak ve PayU entegrasyonunu forma sürükleyip bırakmak. Bir forma PayU’yu nasıl entegre edilebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız lütfen linke tıklayın.

 • PayU hangi bankalarla çalışıyor?

  PayU ile anlaşması olan bankalar aşağıdaki gibidir:

  1. Bonus
  2. World
  3. Axess
  4. CardFinans
  5. Maximum
  6. Paraf
  7. Advantage
 • Jotform + PayU entegrasyonu için ekstra işlem ücreti gerekiyor mu?

  JotForm’u kullanırken her satın alımınızda ek işlem ücreti ödemek yerine sadece standart PayU işlem ücretini ödersiniz. Standart PayU işlem ücreti ise ilk 2 ay ücretsiz; sonrasında ise tüm vergiler dahil %2,50 + 0.30 TL’dir.