What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Mail Gelmiyor

  Asked by junior_ta on March 13, 2014 at 06:20 AM

  Form Doldurup Gönderince Mail Gelmiyor Yardımcı Olurmusunuz

  Page URL:
  http://hoscametal.com/sayfa/71/blog

 • Profile Image
  JotForm Support

  Answered by ashwin_d on March 13, 2014 at 10:32 AM

  , Junior_ta Merhaba

  Lütfen formun bildirim e-posta uyarısı kontrol üzerine, ben bu konuda herhangi bir sorun bulamadık. Normalde başvuru e-postaları almak gerekir. Eğer "Telefon Numarası" alanı boş olduğunda "hoscam******@gmail.com" için teslim e-postalar göndermek olacak şeklinde bir koşullu bildirim eklemiş bilgilendirilmelidir. İşte size gelen telefon numarasını vermeniz durumunda, teslim e-posta gönderilecektir olmayacak anlamına gelir. Aşağıdaki ekran görüntüsünü kontrol edin:

  Ben de gönderme kayıtlarınızı kontrol edin ve hepsi telefon numarası dolu ve size gönderme e-posta almadıysanız nedeni olduğunu bulundu.

  Sen durumu silebilir ya da yeni bir bildirim e-posta uyarısı eklemek isteyebilirsiniz.Aşağıdaki kılavuz, başka bir e-posta uyarısı eklemek yardımcı olmalıdır:  https://www.jotform.com/help/25-Setting-Up-Email-Notifications

  Durumu silmek için, aşağıdaki ekran bakınız:

  Umarım bu yardımcı olur.

  Eğer herhangi bir sorunuz varsa bize geri almak etmeyin.

  Teşekkür ederiz!