What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  soru sitede uyelik sorunu yasiyorum

  Asked by murat  on June 30, 2014 at 02:24 AM
 • Profile Image
  JotForm Support

  Answered by ashwin_d on June 30, 2014 at 04:25 AM

  Murat merhaba

  Ben sorunuzu doğru anladığından emin değilim.

  Hesabınızı kontrol etti ve şu anda hesabınız kotasının üzerinde olduğunu buldu.Sorun yaşıyorsanız bu mu? Ücretsiz bir hesap sadece bir ayda 100 başvuru kadar alabilirsiniz unutulmamalıdır ama zaten 134 başvuru aldık lütfen. İşte tüm formları şu anda devre dışı nedenidir.

  Hesabınızı yükseltmek veya gönderme sayaçlar sıfırlanır sonraki ayın ilk günü için beklemek zorunda kalacak. Mevcut planları ve gönderme sınırları hakkında bilgi için bizim fiyatlandırma page kontrol edin.

  Teşekkür ederiz!