help me pls

 • Profile Image
  999marka
  Asked on October 20, 2011 at 03:22 PM

  Hey i just recently made a form and it was working for a bit and then suddenly when i click on the form a 'Form not Found, FThis form is disabled.' message appears. If i re-insert the code, it works, however shows the error on sumbmission

   

  Can someone help with this

   

  Thanks

 • Profile Image
  liyam
  Answered on October 20, 2011 at 03:37 PM

  Sorry about this.

  I'm not sure what caused your form to be autosuspended but I have reactivated your form now.  You can now log back in and use your form.

  If you have other questions or concerns, please do let us know.

  Thanks.

 • Profile Image
  999marka
  Answered on October 20, 2011 at 03:43 PM

  worked now. Thank you.

 • Profile Image
  999marka
  Answered on October 22, 2011 at 06:48 PM

  but it is'nt work now pls help me pls.

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on October 22, 2011 at 07:00 PM

  Merhaba,

  Öncelikle, JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Formunuz, otomatik tarama sistemimiz tarafından karalisteye eklenmiş ve bloke edilmiştir. Tekrar aktif hale getirip, güvenilir olarak işaretledim. JotForm'da yaratmış olduğunuz formlarda kullanıcıların kişisel bilgilerinin ( şifre, vs. gibi) formlarınız aracılığı ile sorulması yasaktır. Yukarıda vermiş olduğunuz linki açmaya çalıştığımda bir hata ile karşılaştım ve sitenizi görüntüleyemedim. Lütfen formunuzun yüklü olduğu internet sitenizin adresini bize tekrar bu başlık yolu ile ulaştırırsanız çok seviniriz.

 • Profile Image
  999marka
  Answered on October 22, 2011 at 07:08 PM

  teşekkür ediyorum.

   

  http://www.penisibuyut.com/herbal-vivid-siparis.html  bu adresten ulaşabilirsiniz. Mail order ile çekim yapmaktayız sanırım kart bilgileri istenildiği için sorun oluşmuş.

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on October 22, 2011 at 07:13 PM

  Rica ederim. Evet, sistem otomatik olarak taradığında, şüpheli gördüğü formları engellemektedir. Tekrar aktif hale geldiği ve sizin işlerinizin aksamadan yürümeye başlamasına sevindim. Bir sorunla karşılaştığınız da yahut bir öneriniz olduğun da,  lütfen çekinmeden bana ve çalışma arkadaşlarıma forum aracılığı ile günün her saati ulaşınız.

  JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.