Lütfen Doğru Düzgün Cevap Yazın

 • Profile Image
  bilal
  Asked on November 13, 2011 at 01:55 PM

  Benim Hesabım ASKIYA ALINMIŞ ACABA NEDEN ÖĞRENEBİLİRMİYİM.

   

   

  http://starnightmt2.tr.gg/Ejder-Paras%26%23305%3B-Al.htm

  bu adrese girin ve oradakine tıklayın bu hatayı veriyor.

  ve girerken hesabınız askıya alındı diyor.

  Due to terms of use violation, your account has been suspended.
  It was suspected to be used for phishing. If you think this is a mistake pleasecontact us to resolve this issue.

  HESAP ADI:bilalb

   siz bana bunu yazıyorsunuz.

  Merhaba Bilal,

  Thanks for your message. May we ask for the website URL where your form is currently embedded? It appears that your form is trying to phish passwords from unsuspecting users. Kindly provide justification why you should ask for passwords even if JotForm does not have account verification functions at this time.

  If you need a registration form that can allow your users to create a username and password and be stored in a database, you may be interested in our other product called Profile Manager. Please visit http://www.interlogy.com/products/pmb for more details about this tool.

  We'll await your response so that we can further assist you. Thank you for your cooperation and understanding.

  JOTFORM SUPPORT

  nedeni

  hayır yani benim bir oyunum var ve oyunda oyuncularımın alış veriş yapmaları için onların kullanıcı adı ve şifrelerine ihtiyacım var ona göre alışveriş yapacaklar çünkü.bunun nedeni ise oyunda 1 milyondan fazla kaydın olması ve kullanıcıların adlarının karışmaması ve güvenli bir alış veriş için böyle yaptım.

  oyunun siteside 

  http://starnightmt2.tr.gg

   

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on November 13, 2011 at 04:00 PM

  Merhaba Bilal Bey,

  Öncelikle, JotForm'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Formunuz sistemimizin yaptığı taramada otomatik olarak engellenmiştir. Nedeni ise, kişilerin kendilerine özel olan bilgilerini (şifre gibi) talep etmenizdir. Formunuzu aktif hale getireceğiz. Fakat sizden ricamız lütfen şifre kısmını formunuzdan kaldırınız. Aksi taktirde sistem otomatik olarak formunuzu tekrar engelleyecektir.

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Profile Image
  AtacanC
  Answered on November 14, 2011 at 06:15 AM

  Bilal Bey,

  Dünde dile getirdiğim gibi, lütfen formunuzdan ''Şifre'' kısmını kaldırınız. Aksi taktirde formunuz tekrar engellenecektir. Sitenizde, gördüğüm kadarı ile zaten kullanıcılarınız için bir giriş bölümünüz mevcut. Formunuzdan ''Şifre'' kısmını kaldırtıktan sonra tekrar bu başlık aracılığı ile bize dönüş yaparsanız, formunuzu tekrar aktif hale getireceğiz. JotForm'da hazırlanan formlarda kişilerin, direkt olarak kendilerine ait olan kişisel bilgilerini talep etmeniz mümkün değildir. Eğer ki formunuzu üyelik olurşturmak için kullanmak isterseniz, size tavsiyem aşağıdaki linke göz atmanızdır. Sizin ve müşterileriniz için daha güvenli bir yol olacaktır.

  http://www.interlogy.com/products/pmb/

  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.