What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  Forumum Engellendi Lütfen Yardım.

  Asked by Cihat19003 on December 25, 2011 at 07:49 AM

  Benim bir sitem var ben bu sitede korku filmleri paylaşıyorum o yüzden jotform çok güzel yani çok kolay olduğundan bir form yapmak istedim yaptım ve form disabled hatasıyla karşılaştım rica etsem forumumu aktif hale getirebilirmisiniz? :) kötü Kullanım İçin Değil Sadece Sitemde Olmayan Korku Filmlerini Söylecekler O Kadar. :)

  http://form.jotform.com/form/13582604808

 • Profile Image

  Answered by allanftd on December 25, 2011 at 11:10 AM

  We have unsuspended your account after finding no violations of our terms of use. You may now log back in and access your forms once again.

  Please let us know if you have any other questions or concerns. Thank you for using JotForm!

   

 • Profile Image

  Answered by allanftd on December 25, 2011 at 11:19 AM

  Biz kullanımı açısından herhangi bir ihlal bulduktan sonra hesap askıya alınmış. Artık geri oturum ve bir kez daha formlarınızı erişebilir.

  Başka bir sorunuz veya endişeniz varsa bize bildirin. JotForm kullandığınız için teşekkür ederiz!

 • Profile Image

  Answered by Cihat19003 on December 25, 2011 at 12:11 PM

  Teşekkür Ederim.Siteniz Çok Güzel. Ve Form Yaratma Açısından Daha Kullanışlı..

 • Profile Image

  Answered by Cihat19003 on December 25, 2011 at 12:22 PM

  Forumum Yine Aynı Form Disabled Diyor Neden Böyle? of Bidaha Düzeltirmisiniz? :) Nolur ya

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on December 25, 2011 at 04:18 PM

  Merhaba Cihat Bey,

  Formlarınızın sürekli engellenmesinin sebebini kısaca size açıklayayım. Formlarınızdan birisi olan ''www.korkufill'' de yer alan şifre ibaresinden ötürü hesabınız ve formlarınız sistem tarafından otomatik olarak engellenmektedir. Şifre bilgisi talep eden formlar, sistemimiz tarafından hiç tereddütsüz engellenmektedir. Hesabınızı tekrar aktif hale getirdim. Sizden ricamız, lütfen bu formu modifiye ederek şifre ibaresini kaldırmanızdır. Aksi taktir de bizim elimizde olmadan, hesabınız sistem tarafından tekrar engellenecektir.

  Anlayışınız ve iş birliğiniz için teşekkür ederiz.