What is JotForm?
JotForm is a free online form builder which helps you create online forms without writing a single line of code. No sign-up required.

At JotForm, we want to make sure that you’re getting the online form builder help that you need. Our friendly customer support team is available 24/7.

We believe that if one user has a question, there could be more users who may have the same question. This is why many of our support forum threads are public and available to be searched and viewed. If you’d like help immediately, feel free to search for a similar question, or submit your question or concern.


 • Profile Image

  üyeliğim neden durduruldu

  Asked by anıl on March 05, 2012 at 02:23 PM

  merhaba vip sitem için ödeme bildirim formu yapmıştım fakat siteyi yenilediğimde account suspent pishing filan diyor.yardım edebilirmisiniz.

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on March 05, 2012 at 04:19 PM

  Formunuzda yer alan ''Kullanıcı Adı ve Şifre'' bölümleri sistem tarafından yapılan taramada kimlik avı olarak tespit edilip, otomatik olarak engellenmiştir. Üzülerek söylemeliyim ki, JotForm dahilinde yaratılan formlarda kişilerin kendilerine ait bilgilerini (şifre gibi) doğrudan talep etmek yasaktır. Rica etsem, bize formunuzu yüklediğiniz sitenizin adresini yazabilir misiniz? 

  Saygılarımla.

 • Profile Image

  Answered by anıl on March 06, 2012 at 02:59 AM

  formda  kullanıcı adı ve şifre üye adına oluşturulup verilecek üyelik için isteniyor.yani herhnangi bir yerin bilgileri istenmiyor.

  belgeseldepo.com vip satışı yaptığımız site

 • Profile Image

  Answered by anıl on March 06, 2012 at 03:01 AM

  ayrıca siteye form filan yerleştiremedim kaydeder kaydetmez formu account suspend yazdı üyelikte.

 • Profile Image

  Answered by anıl on March 06, 2012 at 04:32 PM

  üyeliğim tekrar açılacakmı sabahtan beri bekliyorum.

 • Profile Image

  Answered by AtacanC on March 06, 2012 at 04:43 PM

  Gecikme için özür dileriz, Anıl Bey.

  Düzeltme:

  Formunuzda ''Şifre'' ibaresi olduğu sürece sistem, düzenli olarak yaptığı taramalarda, formunuzu ve hesabınızı her seferinde otomatik olarak engelleyecektir. Şifre ibaresi olmadan sadece e-mail adresi ya da kullanıcı adı ile bir form oluşturursanız, hiç bir sorun çıkmadan, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genellikle kullanıcılarımız, tarif ettiğim şekilde formlarını hazırlayıp, kullanmaktadırlar.