JotForm Logo
 • Welcome to JotForm!

  Customize forms, save time & effort and collect online payments easily.

  OR
  Welcome Back!

  Customize forms, save time & effort and collect online payments easily.

  OR
  Sign up with Email

Form Templates by cihan

Eğitim Değerlendirme Formu

Feedback Forms

Eğitim kalitenizi artırmak için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri eğitime katılanlardan geri dönüşler almaktır. Yapılan eğitimin kolayca ve hızlıca değerlendirilmesini sağlayacak olan bu eğitim değerlendirme formu örneği, eğitim ve eğitmen hakkındaki görüşleri almanıza olanak sağlayan sorular içerir. Örneğin eğitimin amacı güzelce açıklandı mı, eğitimin içeriği amacını karşıladı mı, ders aktiviteleri ve örnekler dersin öğrenilmesine yardımcı oldu mu veya eğitmenin konu hakkındaki bilgisi güven verici miydi gibi soruları içerir. Ayrıca bu eğitim değerlendirme anketi örneği, katılımcıların görüş ve önerilerini aktarmasını da sağlar.

Öğrenci Kayıt Formu

Student Registration Forms

Çeşitli eğitim programlarının sınıflarına kaydolmak için kullanılan bu öğrenci kayıt formu, kaydolmak isteyenlerden isim, doğum tarihi, cinsiyet, adres, TC kimlik numarası, okul e-postası, iş telefon numarası, cep telefonu numarası, şirketi gibi bilgileri toplamanıza olanak sağlar. Ek olarak, kaydolmak isteyenler derslerini seçebilirler ve düşünce ve önerilerini sizinle paylaşabilirler.

Bize Ulaşın

Contact Forms

Zarf temasıyla çok hoş bir iletişim formu. Aynı zamanda mobil duyarlı yan yana alanları vardır. Zarif web siteniz için mükemmel bir uyum.

Etkinlik Kayıt Formu

Event Registration Forms

Bu çevrimiçi etkinlik kaydı formu, etkinlik yönetimi için gerçek bir nimet olacak. Doldurmak için eğlenceli. Etkinliğiniz için düzgün bir konuk listesi almanız gerektiğinde, bu form diğer önemli görevlere odaklanırken sizin için işi halledebilir.

Çalışan Bilgileri

Business Forms

Bu form ile çalışanlarınızın bilgilerini toplayabilirsiniz. Acil durum iletişim, Geçmiş iş bilgileri ve kişisel bilgilerini içerir.

Geri Bildirim Formu

Feedback Forms

Bu geribildirim formu, ziyaretçilerinizin kolayca geri bildirimde bulunmaları için mükemmel olacak.

Uçuş Rezervasyon Formu

Reservation Forms

Müşterinizden, tarih, gidiş ve havayolu bilgilerini ayrıntılı bir şekilde rezervasyon alabileceğiniz bir uçuş rezervasyon formu.

Referans Formu

Business Forms

Bu kısa ve etkili başvuru formuyla insanlardan referanslarını kolayca alın

Restorant Öneri Formu

Feedback Forms

Müşterilerinizin restoranınızda ne düşündüğünü öğrenin ve bu doldurması kolay restoran geribildirim formu ile iyileştirmeler yapmanızın gerekip gerekmediğine bakın.

Website Dizayn İsteği

Web Design Forms

Güzel ve basit görünümlü bir istek formu ile çok sayıda web sitesi tasarım isteği alın.

Eğitim Kampı Kayıt

Registration Forms

Bu formu kullanarak bir eğitim kursuna başvurun. Ödeme entegrasyonları, PayPal'dan veya diğer ödeme ağ geçitlerinden birinden ödeme almak için kullanılabilir.